Inter Parts Sp. z o.o. S.K.A.
Inter Parts Sp. z o.o. S.K.A.

Inter Parts Sp. z o.o. S.K.A.

ul. Jarzębinowa 4, 11-034 Stawiguda, Polska

http://www.interparts.pl

O FIRMIE

Firma Inter Parts to 20 lat doświadczenia w sprzedaży samochodowych części zamiennych. Od 1991 roku, dzięki konsekwentnej polityce skierowanej na zaspokajanie potrzeb i oczekiwań Klientów, zapewniliśmy sobie silną i stabilną pozycję na rynku motoryzacyjnym. Dzięki wieloletniej współpracy z największymi producentami z całego świata oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości.

W 2004 roku nawiązaliśmy współpracę z Group Auto Union Polska Sp. z o.o., która obecnie występuje pod nazwą GroupAuto Polska. GroupAuto Polska jest platformą wspólnych zakupów i polityki marketingowej na rynku części zamiennych oferowanych przez niezależnych dystrybutorów części samochodowych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oraz wymaganiom rynkowym oferujemy bogatą paletę asortymentową, którą stale uzupełniamy o nowe artykuły, w tym narzędzia i wyposażenie warsztatowe. Obecnie w naszej ofercie znaleźć można ponad 100 tysięcy referencji. Własne nowoczesne zaplecze magazynowe jest gwarancją dotarcia do każdego klienta na terenie Europy.

Firma Inter Parts jest także od 2010 roku właścicielem jednego z pierwszych pól golfowych w Polsce, zaprojektowanego przez prestiżową brytyjską firmę Martin Hawtree Ltd. Mazury Golf & Country Club jest wizytówką podolsztyńskich Naterek. Oferujemy możliwość gry w golfa na polach 9 i 18-dołkowych, a także naukę posługiwania się kijem golfowym dzięki istniejącej Akademii Golfa.

Mottem naszych działań jest wysoka jakość usług, dająca pełną satysfakcję naszym klientom. U nas każdy klient traktowany jest indywidualnie!