Szkolenia Larsson
Szkolenia Larsson

Szkolenia Larsson

szkolenie

14-17.1.2018

Gdańsk, Poznań, Warszawa, Kraków

Organizator: LARSSON POLSKA Warszawaul. Narwicka 2180-557 Gdańsk
Kontakt:

tel. 58 341 0 900
fax 58 341 85 82
biuro@larsson.pl

O WYDARZENIU

Szkolenie MOTUL i NGK – szczegóły

Szkolenie jest przeznaczone wyłącznie dla klientów Larsson Polska sp. z o.o. Szkolenie trwa ok. 7 godzin. Zapewniony jest bar z zimnymi napojami, kawą, herbatą i drobnymi przekąskami. Przerwa na ciepły, jednodaniowy posiłek w połowie szkolenia. UWAGA! Wskazane jest wcześniejsze przybycie, gdyż może pojawić się problem z parkowaniem samochodu. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat uczestnictwa w szkoleniu, materiały piśmiennicze oraz drobne gadżety.

Szkolenie produktowe NGK (świece zapłonowe) koncentrować się będzie na omówieniu trendów w rozwoju techniki zapłonowej oraz najnowszym rozwiązaniom w tym segmencie, które kierowane są nie tylko do motocykli nowych. Wykładowca omówi ponadto diagnostykę oraz różnice pomiędzy różnymi typami świec. Zwróci uwagę na różnice w efektywności poszczególnych modeli oraz na typowe awarie spowodowane nieprawidłową eksploatacją.

Szkolenie produktowe MOTUL (środki smarne) poświęcone będzie omówieniu zmian w specyfikacji JASO i jakie mogą one mieć wpływ na cały rynek olejów smarnych do motocykli. Osobnym tematem będzie omówienie zagadnień związanych z płynami do chłodzenia silników. Sprawa przez wielu użytkowników jest powszechnie marginalizowana, a wiele awarii silników ma swoją przyczynę w niewłaściwym doborze chłodziw.

Cena za osobę – 80,00 zł netto. Płatne na podstawie faktury VAT. Rejestracja wyłącznie on-line.

PROWADZĄCY:

  • Dawid Pauszek – 38 lat. W branży motoryzacyjnej od ponad 15 lat. Pracownik etatowy firmy NGK Spark Plug Europe od 8 lat, odpowiedzialny za kontakty z kluczowymi odbiorcami.
  • Piotr Pyrka – 41 lat. W branży olejowej od 2002 roku. Pracownik etatowy firmy Motul Deutschland GmbH, odpowiedzialny za szkolenia techniczne.

TERMINARZ:

  • Gdańsk: 16.01 wtorek, godz. 10:00 (Filia Larsson Polska, ul. Grunwaldzka 229)
  • Poznań: 17.01 środa, godz. 10:00 (Hotel SAFIR, ul. Żmigrodzka 41/49)
  • Warszawa (Mory): 18.01 czwartek, godz. 10:00 (Hotel REST, ul. Poznańska 33, Mory)
  • Kraków: 19.01 piątek, godz. 10:00 (Hotel CONRAD, ul. Josepha Conrada 29)

Czas trwania szkolenia: ok. 7 godzin (w tym przerwa obiadowa).

Jak dokonać rejestracji dowiesz się tutaj.

Branże