Warsaw Motorcycle Show 2022
Warsaw Motorcycle Show 2022

Warsaw Motorcycle Show 2022

targi

31.3.2022-2.4.2022

Ptak Warsaw Expo Nadarzyn

https://motorcycleshow.pl/

Organizator: Ptak Warsaw Expo
Kontakt:

Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn, Polska
+48 518 739 124
info@warsawexpo.eu

 

Reklama
Reklama

O WYDARZENIU

Premiery najlepszych światowych marek, spotkania z zawodnikami motorsportu i znanymi pasjonatami jednośladów, prezentacje klubów i stowarzyszeń motocyklowych z całego kraju, szkolenia z bezpieczeństwa jazdy, a także strefa tatuażu – to tylko niektóre z atrakcji, które w dniach 1–3 kwietnia 2022 czekać będą na pasjonatów motocykli podczas III edycji Warsaw Motorcycle Show.

Targi motocyklowe w Ptak Warsaw Expo już dwukrotnie stanowiły miejsce spotkań motocyklistów oraz wszystkich zainteresowanych najnowszymi ofertami polskich i światowych producentów i dystrybutorów motocykli, jak też akcesoriów i odzieży dla posiadaczy jednośladów. Oprócz bogatej strefy ekspozycji, gdzie swoją ofertę prezentują setki wystawców, uczestnicy mogą podziwiać akrobacje w kuli śmierci, pokazy freestylu w wykonaniu najbardziej doświadczonych polskich zawodników czy też zrobić sobie tatuaż. Warsaw Motorcycle Show to wydarzenie, które dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń.

Kolejna odsłona targów będzie doskonałym otwarciem sezonu 2022. Warsaw Motorcycle Show to szansa na odświeżenie swojego motocykla, możliwość skorzystania z usług mechaników oraz zaopatrzenie się w nową odzież i akcesoria. Po długim okresie oczekiwania kolejna edycja będzie w końcu okazją do udziału w prezentacjach nowych modeli jednośladów oraz sprzętu. Premiery rynkowe zawsze budzą wiele emocji, jednak czas lockdownu i konieczności odwołania wielu wydarzeń w tradycyjnej formule sprawił, że jeszcze bardziej za nimi zatęskniliśmy, a tym samym widok nowości rynkowych i szansa na zajęcie miejsca za kierownicą wymarzonych motocykli sprawi frajdę, jak nigdy wcześniej.

Poprzednia edycja cieszyła się niesamowitą frekwencją. Targi odwiedziło ponad 60 000 gości z różnych zakątków Polski, jak i zagranicy, którzy mogli podziwiać ofertę 225 polskich i międzynarodowych wystawców.

Branże