Aż do końca czerwca Yamaha Tricity z akcesoriami gratis!

Yamaha
6.5.2016

Uwaga, uwaga! Yamaha nadaje komunikat skierowany do osób posiadających samochodowe prawo jazdy! Do końca czerwca została przedłużona promocja na trójkołowy skuter Yamaha Tricity o pojemności 125 cm3, który teraz można nabyć z bezpłatnym pakietem akcesoriów o wartości aż 2000 zł*!

Jeśli ktoś jeszcze się waha, to powinien wiedzieć, ze właśnie nadszedł najlepszy czas na zakup skutera Tricity! Wiosna za oknem, do prowadzenia trójkołowca Tricity wystarczy samochodowe prawo jazdy, a dodatkowo w salonach Yamahy trwa wielka promocja akcesoryjna. Aż do 30 czerwca br. każdy, kto nabędzie ten skuter w wersji podstawowej lub z systemem ABS, otrzyma od sprzedawcy kwotę 2000 zł do wydania na akcesoria dedykowane do tego modelu. Możemy skompletować sobie zestaw do zakupionego Tricity z rocznika 2015 lub 2016.

Przykładowy pakiet akcesoriów może obejmować praktyczny kufer centralny o pojemności 39 litrów wraz z zamkiem i stelażem oraz wysoką szybę, która skutecznie osłoni przez wiatrem i deszczem. Wartość takiego zestawu wynosi 2041 zł, co oznacza, że niemal cały komplet otrzymamy w prezencie. Dopłata za niego wyniesie tylko tyle, o ile przekroczymy kwotę 2000 zł, czyli w tym przypadku zaledwie 41 zł.

Aktualne ceny modelu Tricity to 15 990 zł lub 17 990 zł za wersję z ABS. Chętnym dealerzy Yamahy oferują wygodne finansowanie, w którym miesięczna rata za Tricity wynosi tylko 125 zł/m-c*.

Dodatkowo, każdy nabywca skutera Tricity zostanie objęty Programem Opieki nad Klientem na Pojazd 125 cm3 „5 Kroków Yamaha”, którego najważniejszym punktem są bezpłatne szkolenia z jazdy, prowadzone w 22 miastach całej Polski.

 

Krok 1 – pomoc w doborze pojazdu najlepszego do określonych potrzeb. Prosty poradnik na stronie www.motobezprawka.pl oraz profesjonalni sprzedawcy we wszystkich autoryzowanych salonach Yamahy w Polsce pomagają w wyborze, uwzględniając takie preferencje jak rodzaj skrzyni biegów, styl jednośladu i wzrost kierowcy.
Krok 2 – wybór najlepszej formy finansowania zakupu i ubezpieczenia jednośladu. Kredyt na 24 lub 48 miesięcy może objąć nie tylko pojazd, ale również ubezpieczenie i pakiet odzieży. Korzystny pakiet ubezpieczenia dostępny jest już za 5,5 % wartości motocykla, z opcją zniesienia udziału własnego po zaliczeniu bezpłatnego szkolenia jednośladem Yamaha klasy 125 cm3. Dla wszystkich chętnych przygotowano również ofertę leasingu na pojazdy z silnikami o pojemności 125 cm3.

Krok 3 – Dobór komfortowej odzieży do jazdy. Dzięki gotowym pakietom nie trzeba martwić się o wybór poszczególnych elementów, a dodatkowo można zaoszczędzić do 250 zł. Każdemu modelowi skutera i motocykla przypisane są dwa różne pakiety odzieży.

Krok 4 – Możliwość skorzystania z bezpłatnego szkolenia z jazdy motocyklem lub skuterem klasy 125 cm3. Można poznać swój pojazd, zanim wyjedzie się nim na ulice. Przed rozpoczęciem użytkowania można wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu, które daje możliwość poznania zasad poruszania się jednośladem. W przypadku zakupu skutera szkolenie trwa 2 godz., dla właścicieli motocykli 4 godz. Voucher na szkolenie przekazuje sprzedawca przy zakupie pojazdu.

Krok 5 – Opieka Yamahy nie kończy się z chwilą opuszczenia salonu. Fachowi i przyjaźni dealerzy Yamahy służą radą i pomocą na każdym etapie przygody z jednośladem. Transport pojazdu we wskazane miejsce, przeglądy okresowe, dobór dodatkowych akcesoriów, ubezpieczenia w kolejnych latach eksploatacji i ewentualne naprawy gwarancyjne to zaledwie część dodatkowych usług, oferowanych w 22 autoryzowanych salonach Yamahy na terenie całej Polski.

Wszystkie informacje o programie dostępne są na stronie www.motobezprawka.pl. Promocja trwa do 30 czerwca 2016 r. lub do wyczerpania zapasów. Regulamin promocji dostępny na stronie www.yamaha-motor.pl.

*Propozycja kredytu oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Strzegomska 42c na zakup pojazdu: motocykl Yamaha , przy założeniu że cena pojazdu wynosi 8900 zł, wkład własny 3560 zł, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 01.04.2016 ustalonego zgodnie z ustawą z dnia 12.05.2011 o kredycie konsumenckim są następujące: całkowita kwota kredytu: 5340 zł, zmienna stopa oprocentowania kredytu: 6,4%, całkowity koszt kredytu: 1430,66 zł, który obejmuje: odsetki: 876,98 zł, miesięczną opłatę za prowadzenie rachunku kredytowego: 10 zł, ubezpieczenie na życie: 193,68 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 11,17% dla całkowitej kwoty kredytu: 5340 zł; czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 6770,66 zł; wysokość 1. raty: 81,35 zł, wysokość miesięcznych równych raty 2-35: 81,45 zł, wysokość ostatniej raty balonowej: 3560 zł. Propozycja obowiązuje od 01.04.2016 do 31.12.2016. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ostateczna decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

Źródło: Informacja prasowa Yamaha

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę