BMW MOTORRAD DAYS 2022 - tym razem w Berlinie

BMW Motorrad

Powrót BMW Motorrad Days. Po dwóch latach przerwy związanej z pandemią wreszcie zlot fanów BMW nabiera rozpędu. A przy tym organizatorzy mają w planie niespodzianki.

W 2022 roku dni BMW Motorrad Days po raz pierwszy odbędą się w Berlinie. Konkretniej 2 i 3 lipca w ogrodzie letnim targów w Berlinie. Ale to nie wszystko. W celu wprawienia się w odpowiedni nastrój już dzień wcześniej można w tym samym miejscu wziąć udział w wydarzeniu Pure&Crafted Festival presented by BMW Motorrad. 

BMW Motorrad Days to znacznie więcej niż 4000 m2 prezentacji marki, ponad 50 partnerów i wystawców oraz doskonała muzyka, zapierający dech w piersiach pokaz FMX, uliczny kaskaderski pokaz motocyklowy oraz motodrom sprawią, że na chwilę zapomnisz o grawitacji! Z kolei w Wheels Area wszelkie niestandardowe motocykle oraz społeczności motocyklistów zachwycą Cię swoją różnorodnością. Oprócz popularnych jazd próbnych i przejażdżek na najnowszych motocyklach BMW sekcja Kids Area i kącik motocyklowy dla dzieci zachwycą najmłodszych gości. Fascynujący i różnorodny świat BMW Motorrad będzie można poznać w kinie, przy pasjonujących pomysłach na wycieczki oraz naturalnie w sekcji Motorsport Area wraz z zespołem BMW Motorrad WSBK. A skoro już jesteśmy w Berlinie, polecamy zajrzeć za kulisy produkcji motocykli podczas wycieczki po fabryce BMW. Zarezerwuj sobie czas na pierwszy weekend lipca.

 

Miejsce:
Ogród letni targów w Berlinie

14055 Berlin

Niemcy

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę