Brembo wprowadza nowe produkty podczas targów EICMA 2019

Brembo

Na trwających międzynarodowych targach motocyklowych EICMA w Milanie Brembo zaprezentowało szereg nowych części dla motocykli.

Na trwających międzynarodowych targach motocyklowych EICMA w Milanie Brembo zaprezentowało szereg nowych produktów do motocykli.

Włoski producent części motoryzacyjnych zaprezentował m.in. dwa nowe produkty z oferty High Performance. Jednym z nich jest główny cylinder sprzęgła Brembo 16RCS Corsa Corta, który znany jest z zastosowania w wyścigach MotoGP. Główny korpus sprzęgła jest zrobiony ze stopu kutego aluminium, obrobionego w 5-osiowej technologii CAM. Powierzchnia jest wykończona twardą powłoką tlenkową, co zapewnia odporność korpusu na zużycie i pozwala na swobodny ruch części. Tłok w głównym cylindrze sprzęgła ma 16mm średnicy, by zwiększać jego czułość i efektywność na najwyższych obrotach silnika.

Drugi nowy produkt z serii High Performance to odświeżony zacisk hamulcowy Brembo GP4-rr. Inspirowane zaciskami hamulcowymi, których używa się w motocyklach MotoGP, nowe Brembo GP4-rr korzystają z zacisków monoblokowych. Poza zupełnie nowym wyglądem GP4-rr jest wykonane z jednego kawałka materiału w technologii CAD/CAM, co zapewnia mu wysoką sztywność. Na komponent dodatkowo skłądają się cztery tytanowe tłoki o średnicy 32-36mm.

Ponadto Brembo zaprezentowało produkty z oferty oryginalnego wyposażenia. Są to zaciski hamulcowe Stylema R, promieniowa pompa sprzęgła PR19 MY20 oraz układ hamulcowy dla motocykli Harley-Davidson.

Źródło: Brembo

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę

Najbliższe wydarzenia