Casey Stoner testuje Multistradę 1200 Enduro

Inter Cars
2.6.2016

Casey Stoner, który właśnie wracał z MotoGP w Mugello, zatrzymał się w Bolonii, aby przetestować nowy model Ducati.

Mistrz świata MotoGP, który zdobył tytuł na Ducati w 2007, odbył przejażdżkę po wzgórzach otaczających Bolonię, gdzie miał doskonałą okazję sprawdzić wyjątkowe możliwości terenowe i drogowe, pierwszego w historii Ducati dużego motocykla enduro.

„Kocham go” były pierwszymi słowami Australijczyka, kiedy zszedł z testowanej właśnie Multistrady 1200 Enduro. – Wiemy jak Ducati sprawuje się na drogach, ale w terenie, szczerze nie jestem w stanie wytłumaczyć jak to możliwe, że Multistrada 1200 Enduro radzi sobie tak dobrze. Pozycja za kierownicą jest nawet lepsza niż na off-roadowym motocyklu i wręcz się nie męczysz, bo Multistrada prowadzi się niezwykle stabilnie, nawet na naprawdę żwirowym i kamienistym terenie. Tak jak w przypadku wszystkich dużych motocykli, masa wpływa na stabilność, ale na Multistradzie 1200 Enduro, cały czas czujesz się jak na dziecinnej zabawce. Chcesz zmienić linię przejazdu i ona ją zmienia. Multistrada 1200 Enduro wygląda na dużą, ale kiedy ją jedziesz, w ogóle tego nie czujesz. To naprawdę coś wyjątkowego, jazda bez ograniczeń. Możesz cieszyć się drogą, możesz cieszyć się błotem, możesz zapakować mnóstwo rzeczy, kiedy podróżujesz po całym świecie. Najlepsze jest to, że przy tym wszystkim możesz zabrać swoją bliską osobą jako pasażera. Jestem naprawdę pod wrażeniem! – powiedział Casey Stoner.

 

Odwiedź salon Ducati i sprawdź, czy poczujesz się jak Casey Stoner. Multistrada 1200 Enduro jest już dostępna w autoryzowanej sieci dealerskiej.

Źródło: Informacja prasowa Inter Cars

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę