Cykl filmów o najciekawszych trasach motocyklowych

Yamaha
6.3.2019

Moment, w którym z czystą przyjemnością będzie można ruszyć w motocyklową podróż, zbliża się wielkimi krokami. Gdzie warto zaplanować wyjazd? Jaką trasę wybrać? Yamaha – wspólnie z firmą OnTour, organizatorem rajdów motocyklowych – przygotowała cykl filmów i propozycji tras, których szczegóły można pobrać dzięki aplikacji Yamaha MyRide.

Zimowy okres sprzyja planowaniu i przygotowaniom, na przykład motocyklowych wypraw czy weekendowych wycieczek. Wspólnie z doświadczonym organizatorem rajdów motocyklowych, firmą OnTour, Yamaha stworzyła cykl ciekawych tras i miejsc, które mogą stać się inspiracją do podróży. Dodatkowo, wszystkie parametry dotyczące proponowanych lokalizacji i szczegóły jazd, można pobrać dzięki bezpłatnej aplikacji Yamaha MyRide, w której zostały one zarejestrowane ze wszelkimi detalami.

Wyjątkowe propozycje tras od Yamahy i OnTour – cykl filmów na YT i mapki w Yamaha MyRide

Wśród najpiękniejszych i najciekawszych tras, którymi Yamaha i OnTour chcą się podzielić, znalazły się m.in.:

Autostrada Śródsudecka
Biegnąca autostradą śródsudecką i przygranicznymi, czeskimi drogami atrakcyjna, przeszło studwudziestokilometrowa trasa wiedzie przez Góry Stołowe, z wieloma zabytkami i atrakcjami przyrodniczymi. Materiał wideo dotyczący drogi i miejsc, w których warto się zatrzymać, można zobaczyć na oficjalnym kanale Yamaha Motor Polska na Youtube: https://youtu.be/_ho_soisZsc, a wszystkie detale trasy znaleźć poprzez bezpłatną aplikację Yamaha MyRide.

Bieszczady
Alternatywny dla znanej bieszczadzkiej dużej i małej pętli, niezwykle malowniczy i miejscami kręty, stukilometrowy szlak motocyklowy o charakterze turystycznym. Uzupełnia go trasa typu adventure przeznaczona dla spragnionych pozaszosowej przygody. Krótki film z tego przejazdu znajduje się na oficjalnym profilu Yamaha Motor Polska https://youtu.be/1rMJETE99MI.

Czechy
Ten odcinek to morawskie serpentyny i przełęcze, a także muzeum motocykli i spacer w chmurach. Gdzie warto zajrzeć, zatrzymać się i dobrze zjeść, można zobaczyć w krótkiej relacji https://youtu.be/XwZJX6qoCsw, a detale tras znaleźć w aplikacji MyRide.

Jura Krakowsko-Częstochowska
Najciekawsze miejsca, które kryje kraina zamków, pustyni i wapiennych skałek, czyli Jura Krakowsko-Częstochowska, można prześledzić w czwartym filmie wspólnego cyklu Yamahy i OnTour: https://youtu.be/-PtKukVcezo.

Yamaha MyRide to bezpłatna aplikacja stworzona dla motocyklistów, niezależnie od typu posiadanego jednośladu. Oferuje ona m.in. śledzenie i zapisywanie tras na prywatnym koncie, tworzenie dzienników podróży, poprzez dodawanie zdjęć w trakcje jazdy i po jej zakończeniu, monitorowanie danych z jazdy (m.in. kąta pochylenia w łuku, przyspieszeń, prędkości, siły hamowania czy różnic wysokości), możliwość tworzenia list i dzielenia się szczegółami z jazdy oraz tras zapisanych w formacie GPS Exchange (GPX) z innymi użytkownikami aplikacji MyRide, korzystając z ich tras i doświadczenia. Aplikację można bezpłatnie pobrać na telefon lub tablet w systemie IOS lub Android.

Źródło: Yamaha Motor Polska  

O Autorze

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę