Dni otwarte w Inter Motors Lublin

Inter Motors
11.5.2016

Już od najbliższego czwartku – 12 maja do soboty – 14 maja 2016 w SALONIE INTER MOTORS w LUBLINIE przy ul. Grabskiego 25H odbędą się DNI OTWARTE.

To doskonała okazja na zakupy z 10% rabatem oraz na przetestowanie kasków Shark, Nolan i Shoei, a także środków smarnych Castrol. Sklep będzie czynny w czwartek i piątek w godz. 8.00–18.00, a w sobotę w godz. 8.0–16.00. Zapewniamy udane zakupy i doskonałą motocyklową atmosferę. Najwięcej atrakcji czekać będzie na was w sobotę, bo wtedy będą pokazy stunt, symulator jazdy na kole, hamownia V-tech, a także grill-bar.

A teraz szczegóły. 10% rabatu na odzież i akcesoria z aktualnej oferty Inter Motors. Centrum Testowe? Co to takiego? Wybór kasku nie jest łatwym zadaniem. Każdy ma swoje upodobania. Jak się przekonać, czy dany kask dobrze się sprawdzi przede wszystkim czasie jazdy? Wystarczy skorzystać z możliwości jakie daje Centrum Testowe. Wypożyczacie dostępny kask, wsiadacie na swój motocykl i sprawdzacie czy spełnia wasze oczekiwania. W ofercie znajdują się hełmy różnych typów z oferty: Shark, Nolan i Shoei. W ramach Centrum testowego udostępnimy wam również najciekawsze produkty z gamy środków motocyklowych Castrol, w tym smary do łańcucha i środki do czyszczenia i pielęgnacji motocykla.

Warto być, warto zobaczyć, warto skorzystać! Imprezę nakręca Castrol Power1. Zapraszamy, Inter Motors Lublin, ul. Grabskiego 25H.

Źródło: Informcja prasowa Inter Motors

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę