Ducati organizuje szkolenia enduro

Ducati

 

Wraz z premierą wyznaczającego nowe standardy modelu Ducati Multistrada 1200 Enduro ruszyła offroadowa edycja imprezy Ducati Riding Experiance. Możliwość szkolenia przewidziano również i dla motocyklistów na polskiej ziemi.

Dedykowany, zlokalizowany 30 kilometrów od Florencji teren przeznaczony jest dla motocyklistów chcących poszerzyć swoje horyzonty. Ducati Riding Experiance to nie tylko szkolenie, to także możliwość udziału w niesamowitej imprezie, zabawa w przyjacielskim gronie, a dzięki Multistradzie 1200 Enduro - wyjazd w teren do tej pory niedostępny dla wielu motocyklistów.

Ponad 600 hektarów w okolicy pięknego zamku Nipozzano zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów.

Posiadasz motocykl Ducati i chciałbyś potrenować w Polsce? To bardzo proste. Wystarczy, że zapiszesz się do grupy OFF ROAD podczas sierpniowej imprezy Ducati Multi Tour 2016. Pod okiem trenerów na blisko 300 hektarach dolnośląskiego poligonu podniesiesz swoje umiejętności terenowe, a popołudniu zwiedzisz przepiękne tereny regionu. Impreza dostępna jest dla wszystkich właścicieli motocykli marki Ducati, także modeli stricte szosowych, dla których przygotowano grupę ON ROAD.

Źródło: Informacja prasowa Ducati

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę