Dunlop kolejny raz wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Dunlop
9.1.2019

Już w najbliższą niedzielę – 13 stycznia – serce niejednego fana motoryzacji z pewnością zabije szybciej, a Autodrom na warszawskim Bemowie zostanie rozgrzany do czerwoności. Na płycie obiektu po raz kolejny spotkają się mistrzowie kierownicy oraz czołowi zawodnicy motorsportu.

Wszystko w ramach Moto Orkiestry, największej charytatywnej imprezy motoryzacyjnej, organizowanej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel jest jeden – uzbieranie rekordowej sumy pieniędzy, która zasili konto fundacji i pomoże w leczeniu najmłodszych pacjentów. Do udziału w tej szczególnej akcji przyłączył się też Dunlop.

Aby zachęcić fanów motoryzacji do hojności, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Będzie możliwość spotkań z czołowymi zawodnikami sportów motorowych, m.in. Kajetanem Kajetanowiczem, Łukaszem Byśkiniewiczem oraz Michałem Ratajczykiem. Nie zabraknie też tradycyjnej już parady samochodów, która przejedzie ulicami Warszawy. Osoby, które chciałyby dodatkowo wspomóc działalność WOŚP, mogą wziąć udział w licytacjach. Do zdobycia są m.in. vouchery na przelot szybowcem lub skok ze spadochronem, a także ciekawe gadżety motoryzacyjne przekazane przez markę Dunlop. Wśród nich znalazły się gry na konsole PS4 i Xbox, których akcja rozgrywa się na wyspie Man. Dzięki temu każdy gracz będzie mógł doświadczyć na własnej skórze emocji, które towarzyszą zawodnikom legendarnych wyścigów motocyklowych.

– Ogromnie się cieszymy, że po raz kolejny możemy zagrać wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i pomóc małym pacjentom. Idea przekraczania granic i osiągania kolejnych rekordów łączy Dunlop i fundację. Wierzę, że dzięki zaangażowaniu nas wszystkich uda się osiągnąć kolejny, wspaniały sukces – powiedziała Aleksandra Sobotka, Menedżer ds. opon motocyklowych Polska i Ukraina.

Dunlop jest jednym z wiodących producentów opon klasy high performance, odnoszącym ogromne sukcesy w dziedzinie sportów motorowych. Marka jest partnerem technicznym zespołów Suzuki Endurance Race Team, Honda Racing i GMT94 Yamaha w wyścigach Endurance, zespołów Kawasaki i Team HRC w wyścigach MXGP oraz oficjalnym dostawcą opon dla Mistrzostw Świata FIM w wyścigach klasy Moto2 i Moto3, oraz odnoszącą największe sukcesy marką oponiarską w wyścigach Isle of Man TT.

Idąc za nieustającym pragnieniem podnoszenia przyjemności z jazdy, Dunlop oferuje motocyklistom dynamikę oraz wytrzymałość, jakie daje się uzyskać tylko dzięki najnowszym technologiom oponiarskim. Opony Dunlop montowane są jako standardowe wyposażenie w takich markach, jak Aprilia, Benelli, Harley Davidson, Honda, Husqvarna, Kawasaki, KTM, Moto Guzzi, MV Agusta, Piaggio, Suzuki, Triumph i Yamaha.

Więcej informacji na Dunlop można znaleźć na stronie www.dunlop.eu Twiterze @DunlopMoto.oraz na Instagramie @dunlopmotopolska.

Źródło: Biuro Prasowe Goodyear

O Autorze

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę