Dzieje się w Inter Motors

Inter Motors
19.5.2016

Dni otwarte w Rumii, Rybniku i Długołęce – rabaty i atrakcje! Kolejne okazje do dobrej zabawy przy okazji Dni Otwartych organizowanych w sklepach Inter Motors czekają na was już w najbliższy weeked.

Imprezy organizują nasze sklepy w Rybniku, Rumii i Długołęce. Każdy oddział przygotował szereg atrakcji – zobaczcie jakie.

INTER MOTORS RUMIA

Inter Motors Rumia zaprasza na dni otwarte w najbliższy piątek i sobotę (20–21 maja 2016). Czeka na was wiele atrakcji i doskonała motocyklowa atmosfera, która w sobotnie popołudnie przekształci się w piknik napędzany adrenaliną. W czasie dni otwartych dostępne będą: wyjątkowe ceny na asortyment Inter Motors, Centrum Testowe Kasków, do tego jazdy na motocyklach Ducati i testowanie produktów Motul. Brzmi dobrze? A teraz szczegóły. W piątek salon będzie czynny w godzinach 9.00–17.00 w tym czasie możecie skorzystać  z Centrum Testowego Kasków Inter Motors, a także 10% RABATU na asortyment Inter Motors. Sobota zapowiada się mocno motocyklowo już od samego rana, bo na wszystkich będzie czekać grill, nadal obowiązywać będzie rabat na asortyment Inter Motors, działać będzie Centrum Testowe Kasków, a do tego salon udostępni do jazd testowych motocykle Ducati, modele XDIAVEL, Multistrada 1200 i Scrambler Icon, a także produkty Motul do testów. W sobotę salon będzie czynny w godzinach 10.00–14.00 ale po 14.00 impreza będzie kontynuowana w formie integracji. Zapraszamy, Inter Motors Rumia, ul. Grunwaldzka 69A, tel. 58 771 26 94.

INTER MOTORS DŁUGOŁĘKA

Inter Motors Długołęka zaprasza na dni otwarte w najbliższy piątek i sobotę (20–21 maja 2016). Czeka na was wiele atrakcji i doskonała motocyklowa atmosfera napędzana adrenaliną. W czasie dni otwartych dostępne będą: wyjątkowe ceny na asortyment Inter Motors (10% rabatu na wszystko z wyjątkiem produktów Alpinestars i Shoei), symulator Wheelie i konkursy z nagrodami.
Brzmi dobrze? A teraz szczegóły. W piątek zapraszamy w godzinach 10.00–18.00, a w sobotę w godzinach 10.00–16.00, w tym czasie możecie skorzystać  z Centrum Testowego Kasków Inter Motors, a także 10% RABATU na asortyment Inter Motors (na wszystko z wyjątkiem produktów Alpinestars i Shoei). Sobota zapowiada się mocno motocyklowo, bo grill i motocyklowa atmosfera będzie już od rana, a do tego najodważniejsi będą mogli spróbować swoich sił na symulatorze Wheeliemachine. Zapraszamy, Inter Motors Długołęka, ul. Wrocławska 33B. Zapytaj o szczegóły, tel. 71 315 25 10.

INTER MOTORS RYBNIK

Już w piątek i sobotę (20–21 maja 2016r.) w Inter Motors Rybnik przy ul. Gajowej 4 odbędą się dni otwarte z mnóstwem motocyklowych atrakcji. W tych dniach sklep będzie czynny w godz. 9.00–18.00. To doskonała okazja na zakupy z 10% rabatem, a także skorzystanie ze wszystkich, specjalnie przygotowanych atrakcji. Najwięcej będzie się działo w sobotę, bo właśnie w tym dniu odbędą się pokazy stunt w wykonaniu Fragmenta 83. Zarówno w piątek, jak i w sobotę do testowania będą dostępne kaski z Shark, Shoei i Nolan z Centrum testowego Inter Motors oraz produkty Castrol przeznaczone do czyszczenia i pielęgnacji motocykla. To jednak nie wszystko, bo rybnicki Inter Motors, który posiada w ofercie skutery Vespa, Piaggio i Gilera, na które przygotował specjalną ofertę cenową.

A teraz szczegóły. 10% rabatu na odzież i akcesoria z aktualnej oferty Inter Motors. Centrum Testowe? Co to takiego? Wybór kasku nie jest łatwym zadaniem. Każdy ma swoje upodobania, a jak się przekonać, czy dany kask dobrze się sprawdzi przede wszystkim czasie jazdy? Wystarczy skorzystać z możliwości jakie daje Centrum Testowe. Wypożyczacie dostępny kask, wsiadacie na swój motocykl i sprawdzacie czy spełnia wasze oczekiwania. W ofercie znajdują się hełmy różnych typów z oferty: Shark, Nolan i Shoei. W ramach Centrum Testowego udostępnimy wam również najciekawsze produkty z gamy środków motocyklowych Castrol, w tym smary do łańcuch i środki do czyszczenia i pielęgnacji motocykla. Warto być, warto zobaczyć, warto skorzystać! Imprezę nakręca Castrol Power1. Zapraszamy, Inter Motors Rybnik, ul. Gajowa 4, tel 32 432 72 25.

Źródło: Informacja prasowa Inter Motors

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę