Fun & Safety z Hondą

Honda
8.5.2017

Honda – największy producent motocykli na świecie oraz firma, która przykłada wielką wagę do spraw związanych z bezpieczeństwem jazdy motocyklem, zaprasza wszystkich posiadaczy motocykli marki HONDA kupionych w polskiej sieci Honda i serwisowanych w ASO Honda na imprezę Fun & Safety (zabawa i bezpieczeństwo).

Szkolenie jest zaplanowane w dwóch turach – 20 lub 21 maja 2017 na torze kartingowym Awix Racing Arena w Toruniu, gdzie w bezpiecznych warunkach i pod okiem instruktorów każdy z uczestników będzie miał okazję poprawić swoje umiejętności oraz nabrać większej pewności siebie w jeździe na motocyklu.

Dzień treningowy rozpocznie się instruktażem, zapoznaniem się z torem, a następnie szkoleniem teoretycznym. Każdy z uczestników w ciągu całego dnia będzie mógł odbyć nawet do 7 sesji treningowych na torze, po zakończeniu których instruktorzy będą udzielać porad oraz omawiać ewentualne błędy.

Podczas szkolenia Honda zaprezentuje swoje Nowości 2017, zapewni catering oraz upominki dla uczestników, a informacji na temat leasingu lub kredytu dostarczy Honda Financial Services.

Aby wziąć udział w imprezie Honda Fun & Safety, należy zgłosić się do najbliższego dealera Honda i tam wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Koszt szkolenia za jeden dzień:

  • 50 zł dla uczestnika na motocyklu Honda do 3 lat (2014 i młodsze),
  • 80 zł dla uczestnika na motocyklu Honda powyżej 3 lat (2013 i starsze).

Termin zapłaty upływa 15 maja 2017.

Cena uczestnictwa w przypadku zapłaty za imprezę przy wjeździe – w przypadku wolnych miejsc – wynosi:

  • 100 zł dla uczestnika na motocyklu Honda do 3 lat/dzień,
  • 160 zł dla uczestnika na motocyklu Honda powyżej 3 lat/dzień.

Źródło: Informacja prasowa Honda

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę