Harley-Davidson zaprezentował nowe fabryczne malowanie custom APEX

Harley-Davidson zaprezentował nowe fabryczne malowanie APEX Harley-Davidson

Marka Harley-Davidson, która słynie z wyróżniających się motocykli, wprowadziła do oferty nowe fabryczne malowanie custom APEX. To propozycja dla wszystkich, którzy chcą się poczuć wyjątkowo.

Od board tracku po flat track, od enduro po hill climb, wyścigi typu drag i szosowe, Harley-Davidson może poszczycić się bogatą, wielopłaszczyznową tradycją rywalizacji, która sięga pionierskich dni firmy i jest pielęgnowana po dziś dzień. Projektując ten nowy schemat kolorystyczny, aby upamiętnić dziedzictwo zwycięstw, inspirowano się grafikami wyścigowymi Harley-Davidson. Opcja fabrycznego malowania custom APEX będzie dostępna w wybranych modelach Grand American Touring 2022.

Inspiracją dla powstania grafiki był rozmyty zarys kultowej maszyny XR750 widocznej w świetle reflektorów podczas wyścigu Indy Mile.

Zamaszyste linie na zbiorniku i owiewce dodają dynamiki, nawet gdy motocykl stoi w miejscu.

Czarny podkład vivid black i pomarańczowe motywy Jet Fire Orange charakterystyczne dla historycznych maszyn wyścigowych Harley-Davidson zestawiono z cieniowanym deseniem z logo Bar & Shield umieszczanym na maszynach typu flat track i drag zespołu Harley-Davidson Factory Team.

Customowe malowanie APEX zadebiutuje podczas tegorocznego zlotu motocyklowego w Sturgis.

Źródło: Harley-Davidson

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę