Wiosna za pasem. Jak uniknąć kolejek w serwisach motocyklowych?

Jak uniknąć kolejek w serwisach motocyklowy Suzuki

Za oknami nadal mamy niskie temperatury i choć w prognozach może wciąż pojawić się śnieg, kalendarzowa wiosna nieuchronnie zbliża się wielkimi krokami. Za kilka dni, gdy tylko pogoda zacznie się stabilizować, na ulice wyjadą pierwsze jednoślady. Na pewno trzeba je odpowiednio przygotować do sezonu, a to – biorąc pod uwagę kalendarz – właściwie ostatni dzwonek, żeby uniknąć później kolejek w ASO.

W poprzednim miesiącu Suzuki rozpoczęło akcję „Wiosna w lutym”. Ze względu na duże zainteresowanie została ona przedłużona do końca marca. W jej ramach klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty na części, akcesoria oraz robociznę.

„Wiosna w lutym” jest dedykowana nie tylko jednośladom (motocyklom czy skuterom) Suzuki. Mogą z niej skorzystać również posiadacze quadów japońskiej marki. Akcja dotyczy zarówno maszyn kupionych w sieci autoryzowanych dilerów, jak i egzemplarzy pochodzących z importu prywatnego.

Do końca marca każdy, kto odwiedzi ASO i skorzysta z „Wiosny w lutym” może otrzymać 30-procentowy rabat na oryginalne części zamienne1, 15% rabatu na oryginalne akcesoria Suzuki2 oraz drobny pamiątkowy upominek – breloczek w kształcie miniaturowej rękawicy bokserskiej z logo Suzuki Boxing3. Oprócz tego można przystąpić do Programu Suzuki-Ecstar Assistance (także dla pojazdów po podstawowym okresie gwarancji) lub Programu Serwisowego Suzuki, który zapewnia utrzymanie stałych rabatów na części i robociznę przez cały rok.

Warto pamiętać, że autoryzowany serwis Suzuki (w miarę możliwości i w obszarze swojego działania) może – właśnie z powodu niestabilnej w marcu pogody – odebrać motocykl i dostarczyć go do serwisu własnym transportem. Szczegóły usługi „door to door” do ustalenia z wybranym ASO.

Szczegóły akcji w regulaminie akcji promocyjnej.

Suzuki zaprasza do swoich serwisów.

1 nie dotyczy płynów eksploatacyjnych, zestawów napędowych i klocków hamulcowych
2 nie dotyczy akcesoriów objętych stałą promocją oraz pakietów akcesoriów
3 szczegóły w regulaminie

Źródło: Suzuki

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę