Yamaha zaprasza na jednodniowe rajdy Yamaha Tourist Rally Cup

Jednodniowe rajdy Yamaha Tourist Rally Cup Yamaha

W miniony weekend Yamaha wystartowała z serią jednodniowych rajdów turystycznych na orientację Yamaha Tourist Rally Cup 2022. Sobotnia impreza organizowana w stołecznym salonie Liberty MotoStore Połczyńska przyciągnęła blisko stu uczestników i mnóstwo gości towarzyszących. Kto nie był, ma szansę wziąć jeszcze udział w kolejnych czterech rajdach organizowanych w Gdańsku, Kłodzku, Toruniu i Rzeszowie.

Wydarzenia z serii Yamaha Tourist Rally Cup to propozycja dla wszystkich motocyklistów, niezależnie od posiadanego typu czy marki jednośladu, a także poziomu umiejętności. Trasy prowadzą drogami asfaltowymi, dystanse liczą od 130 do maksymalnie 180 km i na pokonanie ich przewidziano cały dzień. Rajdy nie odbywają się na czas, a wyznacznikiem dobrej zabawy jest właściwe odczytanie roadbooka, czyli nawigacji rajdowej, oraz poznanie tego, co nieodkryte.

Każda impreza rozpoczyna się w innym salonie Yamahy na terenie Polski i prowadzi przez najpiękniejsze zakątki kraju. Oczywiście kończy się w tym samym miejscu, wyróżnieniem zwycięzców i wręczeniem nagród. O doskonałą organizację dba wieloletni partner Yamahy, firma On Tour Poland.

Kolejne terminy Yamaha Tourist Rally Cup:

  • 11 czerwca w Gdańsku – salon Baltic Motors,
  • 3 lipca w Kłodzku – salon BM Motor (w ramach wydarzenia „Kocia Rajdowa Reinkarnacja”),
  • 6 sierpnia w Toruniu – salon AF Motors,
  • 10 września w Rzeszowie – salon Yamaha Rzeszów.

Na imprezy organizator zaprasza z osobami towarzyszącymi, a na metę – z kibicami. Koszt udziału wynosi 190 zł za osobę. Zapisy i szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://rajdymotocyklowe.com/.

Do zobaczenia na starcie Yamaha Tourist Rally Cup!

Źródło: Yamaha

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę