Jesienią Yamaha 125 z prezentem gratis!

Yamaha
6.9.2016

Yamaha zaprasza do swoich salonów kierowców bez motocyklowego prawa jazdy! Z myślą o nich pod koniec sierpnia została uruchomiona nowa promocja, w której na nabywców motocykli i skuterów o pojemności 125 cm3 czeka atrakcyjny prezent*.

Wakacyjna promocja z kaskiem gratis przy zakupie Yamahy 125 cieszyła się tak dużym powodzeniem, że importer postanowił wprowadzić tę ofertę ponownie, jednak tym razem w jeszcze korzystniejszej dla Klientów odsłonie. Teraz wybór prezentów jest większy nich w lipcu, a nabywcy mogą sami zdecydować, czy wolą otrzymać kask, trzeci rok gwarancji tożsamej z fabryczną czy może pakiet rocznych przeglądów gratis*.

Yamaha oferuje szeroką gamę jednośladów w klasie 125 cm3, przeznaczonych do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy. Wśród nich są maszyny z manualną skrzynią biegów – sportowy YZF-R125, wszechstronny MT-125, klasyczny YBR125Custom i miejski YBR125 oraz gotowy na off-roadową przygodę WR125R i supermoto WR125X. Druga grupa to skutery klasy 125 z automatyczną przekładnią, do których należą m.in. sportowy X-Max 125/ABS i jego ekskluzywna wersja X-Max 125 Iron Max oraz zwinny i niezwykle intuicyjny w prowadzeniu NMAX.

Dla tych, którzy zamierzając jeździć jednośladem klasy 125, wykorzystując przepisy o możliwości prowadzenia motocykla z prawem jazdy kategorii B, Yamaha przygotowała specjalny program. Najważniejszym jego elementem są bezpłatne szkolenia, pozwalające zdobyć podstawowe wiadomości na temat techniki jazdy motocyklem. Program Opieki Nad Klientem na Pojazd 125 „5 Kroków Yamaha” to reakcja na wciąż jeszcze nowy w naszym kraju przepis, umożliwiający pod pewnymi warunkami kierowanie motocyklem klasy 125 cm3 osobom posiadającym samochodowe prawo jazdy kategorii B przynajmniej od 3 lat. Takie przedsięwzięcie to kolejne działanie na rzecz podniesienia bezpieczeństwa na drogach, w które Yamaha włącza się od wielu lat. Bezpłatne szkolenia przygotowano z myślą o tym, że nie wszyscy kierowcy samochodów mają wystarczającą wiedzę o jednośladach i odpowiednie doświadczenie, by poczuć się pewnie na skuterze lub motocyklu.

Szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów z dużym doświadczeniem, w renomowanych szkołach jazdy, z którymi dealerzy Yamahy mają podpisane umowy. Ich celem jest zapoznanie klientów z nowo zakupionymi jednośladami klasy 125 cm3 i przedstawienie im podstaw jazdy nimi. Dla właścicieli skuterów bezpłatne szkolenie z jazdy trwa dwie godziny, a dla nabywców motocykli – cztery. Voucher na szkolenie przekazuje sprzedawca przy zakupie motocykla.

*Promocja obejmuje pojazdy Yamaha, modele YZF-R125/A, MT125/A, YBR125, YBR125 Custom, WR125X, WR125R, N-MAX, XMAX 125, X-MAX 125 IRON MAN i jest ważna do 30.10.2016 lub do wyczerpania dostępności pojazdów. Regulamin promocji dostępny na stronie www.yamaha-motor.pl.

O Autorze

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę