Jest decyzja o zmianie terminu targów Poznań Motor Show i TTM

Grupa MTP
24.4.2020

W trosce o najwyższą jakość wydarzenia i w drodze konsultacji z branżą motoryzacyjną zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów Poznań Motor Show oraz Targów Techniki Motoryzacyjnej na kolejny rok na termin 8-11 kwietnia 2021 roku.

Na stronie organizatora możemy przeczytać:

– Z uwagi na kondycję europejskiej branży motoryzacyjnej, zdecydowaliśmy że blok targów motoryzacyjnych nie odbędzie się w czerwcowym terminie. Nieustannie monitorujemy sytuację w branży i wiemy, że w obecnej sytuacji firmy motoryzacyjne koncentrują się przede wszystkim na uruchamianiu produkcji i przygotowaniach do wznowienia pełnej sprzedaży. Dlatego zdecydowaliśmy się na podjęcie decyzji o ponownej zmianie terminu PMS oraz TTM. W przygotowanie tegorocznego bloku targów motoryzacyjnych włożyliśmy bardzo dużo pracy i energii. Pomimo niedogodności spowodowanych wybuchem pandemii, robiliśmy co w naszej mocy, aby wydarzenie zostało zorganizowane w czerwcu na najwyższym poziomie. Jednocześnie pragniemy Państwa zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, by targi w nowym terminie spełniły oczekiwania przedstawicieli branży oraz wszystkich fanów – zespół organizacyjny targów Poznań Motor Show, Targów Techniki Motoryzacyjnej oraz kongresu MOVE.

Tematyka motoryzacji zagości jeszcze w tym roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W dniach 2–4 października 2020 odbędzie się jedna z największych imprez caravaningowych w Polsce – Caravans Salon Poland. Trzy tygodnie później, w terminie 21–23 października 2020, targi Eko Flota. A w terminie 23-25 października 2020 targi pojazdów zabytkowych Retro Motor Show.

Co z biletami?

Zakupione  bilety zachowują swoją ważność i mogą zostać wykorzystane podczas wydarzenia w kwietniu 2021 roku. Dodatkowo do każdego zachowanego biletu otrzymacie Państwo drugi bilet o takiej samej wartości do wykorzystania w tym samym terminie. Bilety można także wymienić na voucher do wykorzystania na dowolne wydarzenie sprzedawane poprzez stronę www.tobilet.pl: m.in. Caravans Salon Poland czy Retro Motor Show. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wymianę na voucher organizator prosi o kontakt na adres: info@tobilet.pl w terminie do 15 czerwca 2020 r.

Jeśli zdecydujecie się Państwo zwrócić bilet organizator prosi o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl na adres e-mail: info@tobilet.pl w terminie do 15 maja 2020 r. Jednocześnie organizator informuje, że w związku z wejściem w życie nowych przepisów ustawy z dnia 2 marca 2020 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 374 z późn. zm.) zwanej „tarczą antykryzysową” termin do zwrotu wpłaconych przez Państwa środków został wydłużony do 180 dni. Zgodnie z art. 15zp ust. 1 przytoczonej ustawy: „Przedsiębiorca prowadzący działalność związaną z organizacją wystaw i kongresów, w tym z udostępnianiem pomieszczeń i powierzchni na imprezy targowe, szkolenia, konferencje lub egzaminy, a także prowadzący działalność kulturalną, rozrywkową, rekreacyjną i sportową lub organizujący wystawy tematyczne lub imprezy plenerowe w przypadku rozwiązania umowy z klientem, w tym na świadczenie usług dodatkowych związanych z udostępnieniem powierzchni lub pomieszczeń, które to rozwiązanie umowy pozostaje w bezpośrednim związku z negatywnymi skutkami COVID-19, jest zobowiązany zwrócić wpłacone mu przez klienta środki w terminie 180 dni od dnia skutecznego rozwiązania umowy.”

Źródło: https://www.motorshow.pl/pl

O Autorze

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę