Kaski Z1R dostępne w Parts Europe

Parts Europe
3.7.2019

Parts Europe powiększa swoją ofertę marek i produktów. Teraz kaski amerykańskiej marki Z1R są dostępne wyłącznie u dealerów Parts Europe.

Mając ponad 20-letnie doświadczenie, Z1R jest zaangażowany w tworzenie produktów, które napędzają wszystkich zawodników, niezależnie od tego, czy jeżdżą szlakami terenowymi, drogą, czy po torze motocrossowym. Z1R koncentruje się na projektowaniu, wydajności i bezpieczeństwie oferowanego produktu.

Teraz jeźdźcy mogą kupić nowe kaski u wszystkich dealerów Parts Europe. Aby pokazać, który kask może najlepiej pasować, Parts Europe zebrało wszystkie dostępne produkty w internetowym katalogu Z1R, który można znaleźć na stronie www.partseurope.eu.

Szeroka gama kolekcji Z1R obejmuje różne kaski dla każdego typu jeźdźca. Jeśli chodzi o ulicę, kask JACKAL zapewnia komfortowe dopasowanie na wysokim poziomie wydajności. Kask jest wszechstronny we wszystkich warunkach oświetleniowych, a konstrukcja podbródka poprawia wewnętrzny przepływ powietrza i zmniejsza zamglenie osłony.

 

Linia ROAD MAX sprawia, że zadowoleni będą ​​zawodnicy Scooter i fani Custombike: zamykany górny otwór wentylacyjny i tylny otwór wylotowy umożliwiają zwiększony przepływ powietrza. Kolekcja ROAD MAX jest również wyposażona w opuszczaną osłonę przeciwsłoneczną, którą można łatwo regulować z boku dźwigni kasku.

 

 

 

Nie możesz zdecydować się na żaden z nich? Sprawdź linię SOLARIS. Kask SOLARIS występuje w różnych klasycznych kolorach i łączy w sobie klasyczne z nowoczesnym: dynamiczny kształt JACKAL i komfort ROAD MAX. SOLARIS jest całorocznym kaskiem na każdą pogodę ze względu na podwójną tarczę i elektryczną osłonę.

Wszystkie kaski Z1R spełniają normy bezpieczeństwa DOT i ECE. Chcesz zostać Dealerem Parts Europe? Odwiedź stronę internetową i zarejestruj się: https://shop.partseurope.eu/signup.do?siteUserLanguage=en_GB.

Źródło: Parts Europe

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę

Najbliższe wydarzenia