KERATRONIK ISR-M powiadomi o wypadku

Inter Motors
12.5.2016

W sieci Inter Motors dostępne jest urządzenie Keratronik ISR-M, które w połączeniu z bardzo przystępnym abonamentem zamienia się w narzędzie, w które powinien być wyposażony każdy motocyklista.

Keratronik ISR-M to nowa, dotąd niespotykana jakość w systemach bezpieczeństwa dedykowanych motocyklom. To wielofunkcyjne urządzenie którego głównym zadaniem jest powiadamianie o wypadku. Poniżej przedstawiamy Wam skrócony opis tego niesamowitego systemu.

KERATRONIK ISR-M to urządzenie skonstruowane we współpracy z Wojskową Akademią techniczną w Warszawie. To dyskretne i bezobsługowe urządzenie, którego główną funkcją jest powiadamianie służb ratunkowych o wypadku, a które działa również jako zabezpieczenie antykradzieżowe – lokalizator i „dziennik pokładowy” podczas wypraw motocyklowych.

System bezpieczeństwa w ISR-M opiera się o systemy GPS i GPRS. Dzięki czujnikom przeciążenia i położenia, urządzenie samo wykrywa sytuacje, które wskazują na wypadek drogowy. Powiadamia o tym centrum obsługi, którego operator próbuje połączyć się z kierowcą. Jeżeli kierowca nie odbiera, operator powiadamia najbliższe miejscu wypadku służby ratunkowe.

System antykradzieżowy opiera się o funkcję lokalizacji dzięki GPS. W każdej sytuacji operatorzy systemu są w stanie namierzyć nasz motocykl, z dokładnością do kilku metrów oraz powiadomić policję jego położeniu.

Dzięki opcji „TOURING” każdy fan turystyki motocyklowej, będzie mógł odtworzyć ostatnio przebytą trasę na ekranie komputera. Na dedykowanej platformie internetowej można oglądac bieżące i historyczne trasy, studiować prędkości oraz dzielić się tym ze znajomymi.

Keratronik ISR-M to jeden z dwóch takich systemów funkcjonujących w Europie.
Zapraszamy do zapoznania się tutaj z ofertą urządzenia Keratronik ISR-M.
indeks: KERATRONIK ISR-M
Do urządzenia należy wykupić abonament bezpośrednio w firmie Keratronik.

Abonamenty ISR-M6 miesięcy12 miesięcy
Podstawowy     179 zł  179 zł + 150 zł
Touring   179 zł + 111 zł       179 zł + 311 zł  

Wszelkich informacji na temat urządzenia udzielą Państwu sprzedawcy w filiach Inter Motors. Więcej informacji na temat abonamentu otrzymają Państwo pod numerem infolinii Keratronik: 801 880 800

Źródło: Informacja prasowa Inter Motors

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę

Najbliższe wydarzenia