Kolejna tura szkoleń Larsson

Maciej Blum
24.1.2018

Ledwie zakończyła się pierwsza w tym roku edycja szkoleń dla mechaników motocyklowych, a już rozpoczęły się zapisy do kolejnej. Tym razem szkolenie będzie poświęcone łańcuchowym układom napędowym oraz zawieszeniom motocyklowym.

Podobnie jak ostatnio, cykl obejmuje cztery wykłady w czterech miastach na terenie kraju: Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i Krakowie.

Czego będzie dotyczyło szkolenie?

Szkolenia produktowe RK (łańcuchy napędowe) poświęcone jest omówieniu wszelkich zagadnień związanych z szeroko pojętą problematyką łańcuchowych układów napędowych stosowanych w motocyklach. Celem szkolenia jest podniesienie kwalifikacji słuchaczy w zakresie odpowiedniego doboru łańcucha do zastosowań oraz uwrażliwienie go na zagrożenia wynikające z błędów w trakcie montażu oraz w czasie użytkowania. Wykładowca omówi tu szczegółowo różnice w zastosowanych technologiach oraz inne aspekty techniczne, które decydują o zadowoleniu z użytkowania konkretnego typu (rodzaju) łańcucha.

W drugiej części zaplanowano szkolenie techniczne z zakresu diagnostyki i naprawy zawieszeń motocyklowych. Temat szkolenia jest bardzo rozległy, stąd w przyszłości planowane jest zorganizowanie drugiego szkolenia, poszerzającego informacje z tego przedmiotu.  Na najbliższym szkoleniu wykładowca skoncentruje się na budowie oraz zasadzie działania podstawowych typów zawieszeń motocyklowych, genezie oraz metodyce rozpoznawania uszkodzeń amortyzatorów, a także na doborze podzespołów i narzędzi niezbędnych w procesie serwisowania zawieszeń motocyklowych.

Szkolenie jest przeznaczone wyłącznie dla klientów Larsson Polska sp. z o.o. Szkolenie trwa ok. 7 godzin. Zapewniony jest bar z zimnymi napojami, kawą, herbatą i drobnymi przekąskami. Przerwa na ciepły, jednodaniowy posiłek w połowie szkolenia. UWAGA! Wskazane jest wcześniejsze przybycie, gdyż może pojawić się problem z parkowaniem samochodu. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat uczestnictwa w szkoleniu, materiały piśmiennicze oraz drobne gadżety. Rejestracja wyłącznie on-line na stronie www.larsson.pl.

Terminarz:

  • Gdańsk: 30.01.2018 r. (wtorek) godz. 10:00,
  • Poznań: 31.01.2108 r. (środa) godz. 10:00,
  • Warszawa: 01.02.2018 r. (czwartek) godz. 10:00,
  • Kraków: 02.02.2018 r. (piątek) godz. 10:00.

Dokładne adresy, w których odbędą się szkolenia prezentowane są podczas procesu rejestracji.

Źródło: Larsson

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę