Kolejne szkolenie. Zapisy rozpoczęte

Larsson
10.1.2019

W zeszłorocznym cyklu zorganizowanych przez firmę Larsson szkoleń technicznych dla mechaników uczestniczyło łącznie kilkaset osób. Cztery cykle szkoleń odbyły się w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i Krakowie. Njbliższe szkolenie poświęcone będzie w całości przednim zawieszeniom motocyklowym.

Szkolenie przeprowadzi producent rur nośnych JMP.

Szkolenia odbędą się w:

  • Gdańsku (wtorek 22 stycznia)
  • Poznaniu (środa 23 stycznia)
  • Warszawie (czwartek 24 stycznia)
  • Krakowie (piątek 25 stycznia)

Dokładne adresy i godziny rozpoczęcia oraz szczegółowa tematyka szkolenia jest dostępna po zalogowaniu w panelu klienta w sekcji Szkolenia na stronie https://www.larsson.pl/kolejne-szkolenie-zapisy-rozpoczete,243,artykul.html. Tam też można dokonać zapisów.

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Poziom trudności – zaawansowany. Szkolenie jest płatne.

Szkolenie jest przeznaczone wyłącznie dla klientów Larsson Polska sp. z o.o. Szkolenie trwa ok. 7 godzin. organizator zapewnia bar z zimnymi napojami, kawą, herbatą i drobnymi przekąskami. Przewidziana jesr przerwa na ciepły, jednodaniowy posiłek w połowie szkolenia. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat uczestnictwa w szkoleniu, materiały piśmiennicze oraz drobne gadżety.

Źródło: Larsson

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę