Korzystne pakiety ubezpieczenia pojazdów w ofercie YOU Insurance

Ppakiety ubezpieczenia pojazdów w ofercie YOU Insurance Yamaha

Zakup motocykla to dopiero początek drogi, która rozpoczyna się wraz z dołączeniem do rodziny Yamaha. Aby motocykliści zawsze czuli się na niej bezpiecznie, Yamaha stworzyła YOU Service – kompleksową gamę usług klasy premium, które ułatwiają zakup jednośladu Yamahy i utrzymanie go w idealnym stanie.

YOU Service obejmuje m.in. dogodne finansowanie YOU Finanse oraz ubezpieczenia YOU Insurance. Te ostatnie są realizowane we współpracy z Compensa S.A w ramach uproszczonej procedury i przeznaczone dla właścicieli pojazdów marki Yamaha. Starannie przygotowana oferta gwarantuje wysoki poziom ochrony od szkody i utraty pojazdu, pozwalając na beztroskie czerpanie radości z jazdy. Zaletą pakietów są konkurencyjne ceny zaczynające się już od 3,99% jego wartości – tyle wynoszą np. stawki za modele z najpopularniejszej serii MT czy słynny motocykl Adventure Tenere 700.

Koszt pakietu można dokładnie wyliczyć dzięki kalkulatorowi dostępnemu na stronie https://www.yamaha-motor.eu/pl/pl/ubezpieczenia/#/. Wystarczy wybrać model oraz zmienne (forma finansowania, wysokość lub zniesienie udziału własnego, rodzaj usługi Assistance, wysokość NNW czy chęć objęcia ochroną również odzieży motocyklowej), aby natychmiast poznać koszt.

Dodatkowym bonusem oferowanym wyłącznie klientom Yamahy w ramach usługi YOU Insurance jest możliwość ubezpieczenia motocykla lub skutera do jazdy po torze. Cena za dzień torowania wynosi 200 zł i zdecydowanie podnosi komfort treningu. Z ofertą można się zapoznać u dealerów Yamaha oraz na stronie https://www.yamaha-motor.eu/pl/pl/ubezpieczenia/#/.

Źródło: Yamaha

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę