Lato z Bling Bling Garage. Odwiedź motocyklowe SPA!

Bling Bling Garage
28.6.2018

Sezon motocyklowy w pełni – podróżujesz, bywasz na zlotach, latasz po mieście. Ale czy zadbałeś odpowiednio o swój motocykl? Czy zabezpieczyłeś wszystkie elementy przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi i wgryzającym się w lakier robactwem?

A może chcesz, żeby Twój motocykl prezentował się jak nowy, który właśnie wyjechał z salonu? A może chcesz go sprzedać? A może właśnie kupiłeś nowe moto? Z odpowiedziami na te pytania przychodzi studio pielęgnacji motocykli Bling Bling Garage, które kieruje swoją ofertę do wszystkich motocyklistów, chcących zadbać o swój jednoślad w prawidłowy i profesjonalny sposób.

Bling Bling Garage to motocyklowe SPA, które specjalizuje się tylko i wyłącznie w motodetailingu, czyli profesjonalnej pielęgnacji motocykli. Studio zajmuje się motocyklami sportowymi, szosowymi, cruiserami, a nawet crossówkami.

Dla wszystkich czytelników „Bike & Business”, Bling Bling Garage przygotowało wakacyjną ofertę: umawiając termin wizyty, rzuć hasło „Bike & Business” a zgarniesz 10-proecentowy rabat! Proste? Sprawdź to!

Źródło: Bling Bling Garage

O Autorze

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę