Moto Days 2018

Piotr Ganczarski
15.11.2017

Moto Days 2018 – Warsztaty Branżowe i Kontraktacja – pod tym hasłem i już w ten weekend odbędzie się największa branżowa impreza w kraju.

Organizowany przez Dział Motocyklowy Inter Cars S.A. listopadowy event to nowa formuła, która zastępuje i jednocześnie łączy najlepsze elementy sesji handlowej Moto Trendy oraz eventu Inter Motors 2.0, który odbył się w marcu br. Jest to również świetna okazja, aby szczegółowo poznać ofertę największych dostawców w branży, a także spotkać się z przedstawicielami tych firm.

W trakcie wydarzenia odbędą się warsztaty i seminaria z udziałem reprezentantów firm. Ponadto pojawi się możliwość szczegółowego zapoznania się z każdym produktem w strefie ekspozycyjnej, gdzie na pytania odpowiedzą opiekunowie produktu, a obecność handlowców pomoże przygotować zamówienie i dopracować warunki handlowe na sezon 2018.

Oferta i ekspozycja podczas Moto Days 2018 obejmie odzież i akcesoria, części zamienne i eksploatacyjne, oleje i środki smarne, opony, a także wyposażenie warsztatowe i specjalistyczne narzędzia. Podsumowaniem warsztatów będzie show motocyklowe. Impreza odbędzie się w auli łódzkiej ASP i dedykowana jest obecnym oraz nowym klientom Rynku Motocyklowego Inter Cars S.A., którzy otrzymają imienne zaproszenia.

Przyszłych klientów zainteresowanych rozpoczęciem współpracy i udziałem w Moto Days 2018 organizator prosi o kontakt z Centrum Kompetencji Motocyklowych, tel. 801 88 20 88.

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę