Moto Days 2018 za nami

Renata Świderska
11.1.2018

Moto Days 2018 – Warsztaty Branżowe i Kontraktacja, to wydarzenie, które nie mogło przejść bez echa w europejskiej branży motocyklowej.

Organizowane przez Dział Motocyklowy Inter Cars S.A. targi, połączone zostały z warsztatami technicznymi, wykładami oraz prezentacją produktów, które będą dostępne w ofercie firmy w sezonie 2018.

Nowa formuła wydarzenia miała za zadanie połączyć najlepsze elementy sesji handlowej Moto Trendy oraz eventu Inter Motors 2.0 Nowe Rozdanie, który odbył się w marcu br. Czy misja się powiodła? Wszystko wskazuje na to, że tak. Po pierwsze świadczy o tym duża liczba uczestników. Pomimo zamkniętego charakteru (w wydarzeniu mogli wziąć udział tylko przedstawiciele podmiotów, które otrzymały zaproszenia), na salach łódzkiego ASP było tłoczno, a aula, na której odbyło się wieczorne show, została całkowicie zapełniona.

Po drugie wygląda na to, że połączenie warsztatów technicznych z prezentacjami produktów to świetny sposób, by w atrakcyjny sposób zaprezentować ofertę i poszerzyć znajomość produktów również od bardziej technicznej strony.

Moto Days to dobra okazja, by w przyjemny dla oka sposób zapoznać się z nowościami w najważniejszych kolekcjach odzieży i kasków, a także przyjrzeć się bogatej ofercie akcesoriów, części eksploatacyjnych, czy szeroko rozumianej chemii motocyklowej. Takiego wydarzenia z pewnością brakowało na polskim rynku motocyklowym, a fakt, że pojawiło się na niej wielu zagranicznych kontrahentów dodatkowo podniósł jej rangę. Organizatorzy już zapowiadają kontynuację projektu, a my z chęcią weźmiemy udział w kolejnych edycjach tej pierwszej w Polsce, stricte branżowej, imprezy.

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę