Moto Legendy – Kalendarz 2021

Inter Cars

Pamiętacie kalendarz motocyklowy z okazji 30-lecia Inter Cars SA wydany na 2020 roku? Dział Części do Motocykli poszedł za ciosem i na 2021 przygotował kolejne wydanie, tym razem pod nazwą „Moto Legendy”.

Kalendarz motocyklowy Moto Legendy to produkcja, która w ramach upominku trafi do klientów hurtowych Rynku Motocyklowego Inter Cars SA.

Tym razem pod hasłem „motocyklowe legendy”, w kalendarzu znalazły się motocykle, które są legendami, ale nie tylko ze względu na to, że stoją w najważniejszych muzeach czy najwspanialszych kolekcjach. Legendy zostały wybrane spośród motocykli, które zajęły swoje miejsce w historii motocyklizmu, nie tylko jako „marki światowe”, ale również jako motocykle, które na miano legendy zasłużyły na rodzimym gruncie. Nie wszystkie te motocykle uchodzą za najlepsze, najszybsze, czy najbardziej zaawansowane technicznie. Za to miały to „coś”, co sprawia, że pozostają w pamięci lub ich legenda przekazywana jest kolejnym pokoleniom.

Wybór nie był łatwy. Na karty kalendarza trafił m.in.: Sokół 1000, Junak, Indian, MV Agusta, czy Ural M63. Podobnie jak produkcja ubiegłoroczna, najnowsze dzieło zostało wydane w języku polskim, jak również w wersji anglojęzycznej, która trafi do 16 Spółek Zagranicznych Inter Cars SA. To tylko część prezentowanych motocykli. Wszystkich tajemnic kalendarza Inter Cars nie zdradza.

Źródło: Inter Cars

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę