Motocykle Hondy w atrakcyjnych cenach

Polski oddział Hondy ogłosił promocje związane z wyprzedażą wybranych modeli motocykli i skuterów z roku produkcji 2020. Wyjątkowo atrakcyjne oferty zostały przygotowane zarówno dla dużych motocykli, jak i tych mniejszych maszyn. W ramach promocji, Honda Fireblade dostępna jest teraz w cenie od 88 000 zł, Africa Twin – od 53 900 zł, a model CB650R można nabyć już za kwotę 32 900 zł. CB125F kosztuje teraz od 10 600 zł a ceny skutera Vision 110 startują od 8500 zł.

Stworzony do wyścigów

Obecny od wielu lat w ofercie Hondy, model Fireblade do dziś pozostaje ikoną sportowego motocykla klasy 1000 cm3. Wyposażoną w czterocylindrowy, rzędowy silnik maszynę zbudowano ze zdecydowanym naciskiem na jazdę torową, z niespotykanym poziomem osiągów i kontroli. Przy jej tworzeniu skorzystano z bardzo wielu rozwiązań dotyczących silnika, podwozia i parametrów aerodynamicznych modelu RC213V-S, będącego dopuszczoną do ruchu drogowego wersją motocykla MotoGP.

Zrodzony z wydm

Africa Twin zawdzięcza swoja nazwę modelowi wygrywającemu wyścigi Dakar, jednak motocykl ten został zaprojektowany nie tylko z myślą o wycieczkach terenowych – świetnie sprawdza się również podczas codziennej jazdy – zarówno w mieście, jak i poza nim. Wyposażono go w mocny, chłodzony cieczą, 8-zaworowy, rzędowy silnik dwucylindrowy o pojemności 1100 cm3. Zastosowana w modelu Africa Twin, elektronicznie sterowana przepustnica oferuje 3 tryby jazdy, a wersje z przekładnią DCT są ponadto wyposażone w tryb G do jazdy w terenie oraz szereg innowacyjnych funkcji umożliwiających jeszcze dalsze i bardziej ekscytujące podróże.

W stylu Neo Sports Café

CB650R to wyjątkowo wydajny motocykl typu naked, należący do rodziny Neo Sports Café. Ze swoim niepowtarzalnym stylem, dopracowanym zawieszeniem i unowocześnionym wyposażeniem, doskonale nadaje się do codziennej miejskiej jazdy. Maszyna ma wyjątkowo zwartą, mocną konstrukcję i wizualnie nawiązuje do stylu retro. CB650R wyposażono w 16-zaworowy rzędowy silnik DOHC, a krótko zestopniowana skrzynia biegów i dynamiczny przypływ mocy zapewniają mu fantastyczne przyspieszanie, czemu towarzyszy przenikliwe brzmienie silnika wspinającego się na obroty.

Początek motocyklowej przygody

Honda CB125F to lekki, ekonomiczny motocykl,doskonale sprawujący się zarówno w miejskim otoczeniu jak i podczas wypadów rekreacyjnych. Dla wielu osób stanowi początek przygody z jednośladami. Został on wyposażony w super wydajny jednocylindrowy, chłodzony powietrzem, 2-zaworowy silnik eSP z układem wtrysku paliwa PGM-FI. Połączenie dopracowanego podwozia z niewielką masą całej konstrukcji przekłada się na niezwykłą przyjemność z jazdy, szczególnie podczas składania się w zakrętach. Co więcej, potrafi on zarówno żwawo przyspieszać, jak i przejechać na jednym litrze 65 km, co oznacza zasięg na jednym baku nawet do 800 km.

Wygodny mieszczuch

Vision 110 to skuter idealny do jazdy w mieście. Dzięki wąskim lusterkom zamocowanym na zgrabnym nadwoziu, zapewnia on sprawne poruszanie się po zatłoczonych ulicach. Wygodę jazdy poprawia obniżone siedzenie i dużo miejsca na nogi wzdłuż paneli podłogowych. Nie zapomniano tu także o komforcie pasażera, który ma do dyspozycji oparcia na nogi oraz poręcz o kształcie umożliwiającym pewny chwyt. Silnik wyposażono w funkcję automatycznego wyłączania  (Idling Stop), co przekłada się na istotne obniżenie zużycia paliwa, a dopracowane podwozie i zawieszenie czynią jazdę na tym popularnym skuterze wspaniałą zabawą.

Atrakcyjne oferty przygotowano również na inne modele motocykli i skuterów Hondy. Szczegóły promocji dostępne są na www.honda.pl oraz u autoryzowanych dealerów. Akcja promocyjna Hondy potrwa do wyczerpania zapasów. Ilość sztuk oferowanych w ramach promocji jest ograniczona.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę