MotoTrendy 2016 już w listopadzie

Inter Motors
27.9.2016

Właśnie zaczyna się czas pierwszych podsumowań tegorocznego sezonu i planów na kolejny rok. To najlepszy czas do przemyśleń o tym, jak zaplanować kolejny sezon i jak skutecznie przygotować atrakcyjną ofertę handlową oraz zapoznać się z nowościami w ofercie głównych dostawców motocyklowych Inter Cars SA.

Targi MotoTrendy to najlepsza okazja, aby w jednym miejscu obejrzeć na żywo nowości odzieżowe i akcesoryjne, poznać szeroki wachlarz części zamiennych, jak również skonsultować się ze specjalistami od poszczególnych linii produktowych. To także doskonała okazja aby wynegocjować korzystne warunki handlowe. Zaproszenie do udziału w imprezie kierowane jest nie tylko do firm stale współpracujących z Działem Motocykli Inter Cars SA, ale również dla nowych klientów, którzy chcieliby uzupełnić swoją ofertę i rozpocząć współpracę z Inter Cars.

– Już niedługo ogłosimy termin targów i udostępnimy formularz rejestracyjny – precyzuje Marcin Turski, Kierownik Sprzedaży Rynku Motocyklowego Inter Cars. – Doskonale sprawdziła nam ubiegłoroczna formuła, w której nasi handlowcy ustalali z każdą zgłaszającą się firmą dogodny dla niej termin i umawiali spotkania. Dzięki temu, nasz klient pod opieką handlowca miał możliwość indywidualnych konsultacji z całym sztabem naszych specjalistów ds. produktu oraz dużo czasu na spokojny przegląd nowości.

Kolejnym udogodnieniem jest „workbook” przygotowywany specjalnie na MotoTrendy. Każdy z ponad 10 zeszytów zawiera tematyczną ofertę ze zdjęciami, dostępnymi kolorami poszczególnego produktu oraz ceną. To duże udogodnienie dla klientów, bowiem ten roboczy katalog  służy z powodzeniem jeszcze przez kilka miesięcy i skutecznie pomaga w wyborze oferty. Już niebawem termin targów zostanie ogłoszony. Informacje na ten temat znajdą się na stronach internetowych Inter Cars SA oraz w prasie motoryzacyjnej, jak również w dedykowanym newsletterze. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

www.intermotors.pl

Źródło: Informacja prasowa Inter Motors

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę