Najnowszy Bike & Business już gotowy

Najnowszy numer magazynu Bike & Business już wrócił z drukarni, niebawem trafi do czytelników. Choć za oknami zima i większość jednośladów czeka jeszcze w garażach, już powoli powinniśmy zacząć myśleć o nadchodzącym sezonie 2017.

W oczekiwaniu na początek sezonu z pewnością pomoże lektura pierwszego w tym roku wydania Bike & Business. W tym numerze odkrywamy przed wami tajemnice geometrii ram motocyklowych – zaczynamy od takich pojęć jak kąt główki ramy i wyprzedzenie przedniego koła. Prześwietlamy układy przeniesienia napędu za pomocą wału, odkrywając słabe i mocne strony tego rozwiązania, przyglądamy się świecom zapłonowym, rozszyfrowujemy ich oznaczenia i przeprowadzamy diagnostykę oraz synchronizację przepustnic w nowoczesnym silniku w układzie bokser. Wracamy również do tematu gaźnikowych układów zasilania i sposobów ich regulacji, konfrontujemy silniki motocyklowe z samochodowymi, a także prezentujemy schematy oraz dane technicznie najbardziej popularnego BMW na rynku – R 1200 GS.

Nie mogło oczywiście zabraknąć najświeższych informacji z rynku. W rozmowie z przedstawicielami producentów i hurtowni motocyklowych części oraz podzespołów podsumowujemy ubiegły rok i sondujemy nastroje i oczekiwania związane z nadchodzącym sezonem.

W tym wydaniu mamy dla Was aż dwa ciekawe wywiady: z prezesem firmy Almot – Mikołajem Siborą rozmawiamy o ponownym wprowadzeniu na polski rynek motocykli marki Triumph, a Damian Piotrowski z Romet Motors odsłania przed nami ambitne plany firmy na rok 2017.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę