Narzędzia UNIOR

Romet
19.2.2018

Dzięki wszechstronnemu zrozumieniu procesów technologicznych UNIOR jest doskonałym partnerem w opracowywaniu rozwiązań dla zautomatyzowania obróbki metalu. Własne biura konstrukcyjne dają producentowi pozycję ważnego dostawcy dla przemysłu motoryzacyjnego. UNIOR jest dostawcą produktów dla profesjonalistów i dla amatorów.

Ciągły rozwój narządzi ręcznych

UNIOR śledzi zapotrzebowania profesjonalistów i rzemieślników na całym świecie. Materiały najwyższej jakości i oryginalne projekty są podstawą do uzyskania najbardziej praktycznych, efektywnych i wytrzymałych narzędzi ręcznych. Asortyment obejmuje ponad 5500 pozycji. Narzędzia są dostępne dzięki rozwiniętej sieci dystrybucji.

Jednym z ciekawszych działów katalogu narzędzi UNIOR, jest dział narzędzi do serwisu motocykli. Oferta zawiera kilkanaście pozycji narzędzi najbardziej przydatnych dla każdego serwisu. Znajdą one zastosowanie tak w  profesjonalnym warsztacie, jak i w przydomowym garażu. Zaczynając od narzędzi do obsługi silnika, katalog obejmuje również narzędzia do napędu, kół i zawieszeń, osi i łożysk oraz układów: zapłonowego i wtryskowego. W ofercie są również narzędzia wielofunkcyjne, zestawy narzędzi oraz akcesoria do garażowania, np. stojaki.

Oprócz podstawowych narzędzi jak szczypce, wkrętaki czy klucze nasadowe, w asortymencie znajdują się również specjalistyczne ściągacze, blokady oraz zestawy, np. do wymiany uszczelnień zaworów lub skuwania i rozkuwania łańcuchów napędowych. Uzupełnieniem są meble warsztatowe oraz cała masa narzędzi uniwersalnych, pozwalająca na indywidualne wyposażenie stanowiska pracy nawet najbardziej wymagającego mechanika.

Jak przystało na europejskiego producenta, wszystkie narzędzia cechuje wysoka jakość wykonania, funkcjonalność oraz wytrzymałość. Arkus & Romet Group Sp. z o.o. jest oficjalnym dystrybutorem produktów marki na krajowy rynek. Poważne podejście ROMET do dystrybucji tych światowej jakości narzędzi gwarantuje pełną dostępność produktów w rozwiniętej sieci dystrybucyjnej. ROMET zaprasza także do współpracy podmioty zainteresowane redystrybuowaniem produktów z bogatej oferty marki UNIOR. O narzędzia pytaj u dystrybutorów ROMET.

Więcej informacji: sklep.romet.pl oraz romet.pl.

Źródło: ROMET

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę

Najbliższe wydarzenia