Nie stój w korkach – akcja specjalna marki Romet

Romet

Masz prawo jazdy na auto? Możesz dołączyć do motocyklowej rodziny i oszczędzać czas nie stojąc w miejskich korkach.

Romet wspiera sprawną komunikację w miastach i odpala akcję specjalną promującą łatwy, szybki i przyjemny sposób na poruszanie się po mieście jakim jest jazda na motocyklu SCMB 125 z najnowszej kolekcji pojazdów Romet 125.

Wg raportu firmy Deloitte kierowcy spędzają w korkach nawet do 8 godzin miesięcznie. Patrząc jednak na ruch panujący w dużych polskich miastach oraz częste problemy z brakami w drogowej infrastrukturze, ten wynik wydaje się nawet sporo zaniżony. Codzienne dojazdy do pracy, szkoły, na zakupy, czy załatwianie dziesiątek spraw w punktach rozsianych po całym mieście. To wszystko nieuchronnie wiąże się ze straconym czasem za kierownicą samochodu lub w komunikacji publicznej.

Poruszanie się po mieście nie musi być jednak wcale udręką. Pomoże w tym nowy Romet SCMB 125 – stylowy, wyznaczający estetyczne kanony w klasie 125 motocykl, który nie tylko wygląda rasowo i oryginalnie, ale jest także bezpieczny, prosty w obsłudze i wystarczająco zwinny, by zaoferować dynamiczną i pełną wigoru jazdę w gęstym ruchu miejskich arterii i ciasnych uliczek, a do jego prowadzenia wystarczy posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Co więcej, korzystając z programu ratalnego, wystarczy 299 zł miesięcznie, by wkroczyć w świat jednośladów i poprawić komfort życia, a także zasmakować słynnej motocyklowej wolności.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.niestojwkorkach.pl

Źródło: Romet

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę