Niebawem Poznań Motor Show 2023 – kolejne marki potwierdzają swój udział

oznań Motor Show 2023 – kolejne marki potwierdzają udział Grupa MTP

Czterodniowe święto motoryzacji zapowiada się wyjątkowo. W wydarzeniu weźmie udział ponad setka wystawców, która swoimi stoiskami wypełni 9 pawilonów. Poznań Motor Show to największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej.

Miłośnicy motoryzacji z coraz większym zaciekawieniem zerkają na listę wystawców, którzy w tym roku zaprezentują się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W ciągu ostatniego tygodnia organizatorzy potwierdzili, że podczas wydarzenia będzie można zobaczyć modele wielu wiodących marek motoryzacyjnych.

Salon samochodowy w centrum uwagi

Część ekspozycji poświęcona samochodom od zawsze cieszy się największym zainteresowaniem ze strony zwiedzających. Nie inaczej będzie i tym razem, dlatego tegoroczny salon samochodowy wypełni dwa największe pawilony. Swoją obecność potwierdziły już m.in. Mazda oraz SsangYong. Obie marki podczas marcowo-kwietniowego wydarzenia będą chciały zaskoczyć zwiedzających premierowymi modelami.

Równie interesująco zapowiadają się stoiska dealerów – Mercedes-Benz MB Motors, czy Grupy Cichy-Zasada, która na Poznań Motor Show zaprezentuje pełną paletę marek Grupy Volkswagen. Warto zaznaczyć, że dealerzy mogą liczyć na wsparcie producentów, co gwarantuje obecność najnowszych modeli, jakie możemy znaleźć w ofercie poszczególnych marek.

Ekipa Positive Ways powraca do Poznania

Strefy producentów i dealerów wypełnią po brzegi pawilon 5. Tuż obok, w pawilonie szóstym pojawią się z kolei liczne super-samochody, będące obiektem westchnień niejednego miłośnika samochodów.

To właśnie w tym miejscu będzie można znaleźć ekipę Positive Ways, która jest organizatorem cyklicznych wypraw charytatywnych. Grupa działa od 2013 roku i zdołała już zebrać ponad 3 miliony złotych. Positive Ways odwiedzali w przeszłości Międzynarodowe Targi Poznańskie przy okazji takich wydarzeń jak Poznań Moto Fest. Tym razem po raz pierwszy pojawią się na Poznań Motor Show, ale również będą obecni przez wszystkie cztery dni targów.

Co dla miłośników jednośladów?

Poznań Motor Show to wydarzenie, pokazujące motoryzację w każdym możliwym wydaniu. Tradycyjnie jedną z głównych stref podczas targów będzie salon motocyklowy. Już dziś wiemy, że podobnie jak przed rokiem w Poznaniu pojawi się Grupa Kralik, która zabierze ze sobą trzy marki motocyklowe – Kawasaki, MV Agusta oraz Hondę.

Salon motocyklowy to jednak nie tylko pawilony, ale również teren zewnętrzny, gdzie tradycyjnie odbędą się pokazy motocyklowego stuntu. W tegorocznym line-upie pojawią się tacy zawodnicy jak Stunter 13, Kamil Nikson Nikliborg, Maciej DOP Bielicki i Dawid PROCENT Marach. Wymieniona czwórka zaprezentuje się publiczności podczas wszystkich dni wydarzenia. 

Kolejne marki już niebawem

Powyższa lista jest tylko niewielkim wycinkiem licznych atrakcji, jakie czekają na uczestników tegorocznego Poznań Motor Show. Organizatorzy zapewniają, że już niebawem zdradzą kolejne szczegóły związane z imprezą. 

Źródło: Grupa MTP

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę