Niespodzianka od Yamahy na Poznań Motor Show

Yamaha
27.3.2019

Od jutra przedstawiciele mediów, a od piątku do niedzieli wszyscy zwiedzający Poznań Motor Show będą mogli poznać zespół największego w Wielkopolsce autoryzowanego salonu Yamaha. Firma Centrum zaprasza na stoisko do hali 8A, na którym zostanie zaprezentowana przekrojowa oferta marki Yamaha, z premierową Tenere 700 na czele.

Królowa klasy Adventure, Yamaha Ténéré 700 czeka na osoby, które w najbliższy weekend odwiedzą poznańskie targi motoryzacyjne. Motocykl, który od dziś jest dostępny w internetowym systemie zamówień w cenie 40 990 zł, stanowi jedną z głównych atrakcji ekspozycji Centrum. Każdy zainteresowany będzie mógł przymierzyć się do rajdowej, smukłej Ténéré 700 z płaską kanapą, widelcem upside-down i regulowanym tylnym zawieszeniem, napędzanej mocnym, 2-cylindrowym silnikiem crossplane CP2 dopasowaną przekładnią.

Równie dużą atrakcją na stoisku Centrum Yamaha będą dwa lekkie motocykle klasy supersport – przełomowe YZF-R125 i YZF-R3. Ten pierwszy to najbardziej zaawansowana konstrukcja Yamahy w klasie 125 cm3 – silnik został wyposażony w nowy układ zmiennych faz rozrządu i głowicę  o wysokim przepływie dla zapewnienia lepszego przyspieszenia i wyższej prędkości maksymalnej przy jednoczesnym mniejszym zużyciu paliwa. Agresywne nadwozie, udoskonalona rama Deltabox wraz z nowym, aluminiowym wahaczem sprawiają, że młodzi klienci nie mogą się już doczekać pierwszej jazdy!

Z kolei YZF-R3 to to najbardziej bezkompromisowy model z silnikiem o pojemności 300 cm3. Nowe, smukłe nadwozie przypomina motocykl Yamaha YZR-M1 klasy MotoGP, a wysokiej klasy przedni widelec typu upside-down o skoku 37 mm umożliwia lepsze wyczucie pracy zawieszenia. Niżej osadzony zbiornik paliwa i udoskonalona pozycja jazdy poprawiają ergonomię, zapewniając większy komfort i kontrolę nad maszyną. Gamę Supersport uzupełnią bezkompromisowe YZF-R6 i flagowy YZF-R1.

Wśród nowości na sezon 2019 na stoisku Centrum Yamaha zobaczymy również motocykl neo-retro XSR700 XTribute inspirowany klasycznym XT500.

Najpopularniejsza w marce seria Hyper Naked będzie reprezentowana przez modele MT-125, najlepiej sprzedający się w 2018 w Polsce MT-07, a także MT-09 w nowym, energetycznym malowaniu Ice Fluo oraz MT-10SP. Wśród sportowych turystyków zobaczymy bestsellerowy Tracer 900GT, premierowy Tracer 700GT, ulubioną FJR1300AE oraz wprowadzony do sprzedaży w zeszłym roku i wciąż budzący mnóstwo emocji, rewolucyjny, trójkołowy NIKEN.

Na stoisku poznańskiego dealera nie zabraknie również szybkich miejskich skuterów do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy, maksiskutera XMAX w nowej, ekskluzywnej wersji IRON MAX, a także pojazdów ATV i Side-by-Side. Z myślą o klientach łączących motocyklową pasję z motorowodnym hobby, dealer przygotował także ekspozycję sprzętu marine – mocnych i ekologicznych silników zaburtowych i skuter wodny.

Yamaha zaprasza do wizyty na swoim stoisku w hali 8A podczas Poznań Motor Show i codziennie do salonu Centrum Yamaha zlokalizowanego przy ul. Lutyckiej 95A w Poznaniu.

To właśnie tu w tygodniu czekają na Was życzliwi i chętni do pomocy sprzedawcy oraz doświadczona kadra mechaników serwisowych. Szczegóły dostępne na stronie salonu: centrum.yamaha-motor.pl.

Źródło: Yamaha

O Autorze

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę