Nowe katalogi Denso – wycieraczki i świece zapłonowe

Denso

Denso opublikowało zaktualizowane katalogi wycieraczek i świec zapłonowych do motocykli na lata 2018-2019.

Nowe katalogi zawierają pełny, zaktualizowany przegląd oferty części dostępnych na rynku wtórnym, jak również inne użyteczne informacje, takie jak charakterystyka produktu i oznaczenia identyfikacyjne. W katalogach znajdują się także przydatne diagramy opisujące sposób montażu oraz analiza usterek.

Wycieraczki

Od lutego 2018 r. – kiedy rozszerzono ofertę o 26 nowych numerów katalogowych – program wycieraczek Denso składa się z 232 numerów części, które mają zastosowanie w 330 milionów pojazdów. Program wycieraczek Denso obejmuje wycieraczki hybrydowe, płaskie, szkieletowe i tylne, które charakteryzują się najwyższą jakością.

Ruslan Leontiev, product leader odpowiedzialny za wycieraczki w Denso Europe Aftermarket, powiedział: „Wszystkie wycieraczki Denso są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości OE i zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo i wyjątkową wydajność w wycieraniu szyby. Bardzo trwałe materiały, z których powstają pióra wycieraczek DENSO zapewniają ich dłuższą żywotność”. Nowy katalog wycieraczek Denso ma numer DEWB-180001.

Świece zapłonowe do motocykli

Denso wyznacza standardy technologii świec zapłonowych od 1959 r., dostarczając najwyższej jakości produkty także na rynek wtórny. Program świec zapłonowych Denso obejmuje świece TT (niklowe TT oraz irydowe TT), niklowe, platynowe, irydowe i Super Ignition. Świece zapłonowe DENSO zapewniają wysokie osiągi silnika dla każdego samochodu i motocykla, jak również dla łodzi i innych urządzeń z małymi silnikami. Po aktualizacji programu, katalog motocyklowych świec zapłonowych zawiera ponad 350 numerów części, które znajdują zastosowanie w 5500 modelach motocykli. Nowy katalog świec zapłonowych do motocykli Denso ma numer DEMC180001MM.

Nowe katalogi są dostępne bezpłatnie na stronie www.denso-am.pl.

Źródło: Denso

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę

Najbliższe wydarzenia