Nowe opakowania akumulatorów MIDAC

FIVE STAR
18.9.2019

MIDAC odświeża identyfikację wizualną opakowań swoich akumulatorów. Nowe opakowania mają służyć jako symbol nieustannego rozwoju dostosowanego do wymagań motocyklistów oraz wyróżniać się na półce sklepowej. Nowe opakowania pojawiły się już w sklepach i stopniowo będę zastępować poprzednie opakowania z motocyklem we włoskich barwach.

Akumulatory marki FIVE STAR obecne są na rynku od 25 lat. W chwili obecnej firma FIVE STAR POLSKA Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem akumulatorów motocyklowych oraz samochodowych marki MIDAC na terenie Polski, oferując sprzedawcom detalicznym kompleksową ofertę w zakresie akumulatorów do motocykli i motorowerów.

Akumulatory motocyklowe MIDAC są zaprojektowane i wykonane z wykorzystaniem japońskiej technologii w celu zapewnienia trwałości, wysokiej wydajności oraz niezawodności. Oferowane są w trzech liniach produktowych:

  • Akumulatory motocyklowe MIDAC GEL – zawierają elektrolit w postaci zżelowanej, fabrycznie naładowane i gotowe do natychmiastowego użycia, objęte są gwarancją do12 miesięcy od daty zakupu przez użytkownika w sklepie detalicznym.
  • Akumulatory motocyklowe MIDAC AGM – oparte na technologii AGM, gdzie separator (wykonany z maty z włókna szklanego) pozwala na całkowitą absorpcję kwasu. Dzięki czemu unika się ryzyka wycieku elektrolitu spowodowanego przechylaniem lub przypadkowym rozbiciem akumulatora. Płyty akumulatora AGM wykonane są w technologii Pb/Ca. Wyposażone w specjalny zawór służący regulacji gazu w akumulatorze. Objęte są gwarancją do12 miesięcy od daty zakupu przez użytkownika w sklepie detalicznym.
  • Akumulatory motocyklowe MIDAC STANDARD – to akumulatory wykonane w technologii tradycyjnej. Posiadają przeźroczystą obudowę oraz korki umożliwiające kontrolę poziomu elektrolitu. Charakteryzują się wysoką odpornością na wibracje i znakomitą sprawnością nawet w niskich temperaturach. Objęte są gwarancją do12 miesięcy od daty zakupu przez użytkownika w sklepie detalicznym. 

Źródło: Five Star Polska

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę