Nowe świece irydowe DENSO dla samochodów i motocykli

Denso
10.10.2016

DENSO rozszerzyło ofertę świec zapłonowych o 7 nowych numerów katalogowych, które mają zastosowanie m.in. w pojazdach marek Volkswagen, Honda, Toyota, Daihatsu i Porsche.

Wprowadzenie nowych świec zapłonowych umacnia pozycję DENSO w czołówce firm działających na rynku wtórnym. Siedem nowych numerów katalogowych ma szeroki zakres zastosowań, m.in. w pojazdach marek Volkswagen, Honda, Toyota, Daihatsu i Porsche.

Poniżej nowe numery katalogowe świec zapłonowych DENSO wraz z ich zastosowaniami:

Oferta świec zapłonowych DENSO obejmuje również świece zapłonowe do motocykli. W ramach rozszerzenia programu DENSO wprowadziło trzy nowe świece, które mają szeroki zakres zastosowań, m.in. w motocyklach marek Honda, Kawasaki, Yamaha, Aprilia i Piaggio.

Poniżej nowe numery katalogowe świec zapłonowych DENSO do motocykli wraz z ich zastosowaniami:

Gilbert Couvert, Product Manager w DENSO Europe B.V. Business Unit Aftermarket podkreśla – DENSO zawsze było pionierem w dziedzinie motoryzacji i jesteśmy bardzo dumni z naszej reputacji. Nasza uzupełniona linia świec zapłonowych obejmuje jeszcze szerszą listę zastosowań – zarówno w samochodach, jak i w motocyklach. Oferujemy klientom lepszą wydajność w niższej cenie.

DENSO jest wiodącym pionierem w dziedzinie techniki motoryzacyjnej, który opracował wiele nowatorskich rozwiązań. Linia świec zapłonowych DENSO jest dobrym przykładem licznych innowacji: Denso wprowadziło na rynek pierwsze świece irydowe z najmniejszą średnicą elektrody środkowej (0,4 mm) i opatentowaną technologią spawania laserowego 360°, jak również pierwsze świece Super Ignition Plug (SIP) ze wspawanym walcem w elektrodę masy.

Dowiedz się więcej

Więcej informacji na temat świec zapłonowych DENSO można znaleźć na stronie produktowej. Jeśli szukasz najbliższego dystrybutora części DENSO, odwiedź stronę Gdzie kupić.

Źródło: Informacja prasowa Denso

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę

Najbliższe wydarzenia