Nowy katalog Touratech 2017/18

Touratech

Na przełomie stycznia i lutego pojawił się nowy katalog Touratech, który wyróżnia się innowacyjną formułą, nowym wyglądem oraz formatem (16,5 x 21 cm). Można znaleźć w nim wiele pomysłów i innowacyjnych produktów, które będzie można wykorzystać zarówno podczas małych, jak i tych dużych przygód na dwóch kółkach.

Na 1576 stronach znajdziecie akcesoria motocyklowe dla ponad 40 modeli motocykli, w tym m.in. również do nowej wersji BMW R1200GS 2017.

W minionym roku Touratech AG poczynił inwestycje w nowoczesne technologie i metody produkcji. Dzięki temu pojawiły się nowe, ciekawe rozwiązania – takie jak osłony silników „Rallye” i „Rallye Extreme”, w których nowy proces wyeliminował nieestetyczne spawy. Osłony testowane były m.in. na Touratech Africa Twin RR – zwycięzcy ubiegłorocznego rajdu Hellas Rally 2016 – gdzie udowodniły swoje właściwości w trudnych warunkach ciężkiego off-roadu.

W katalogu znajdziecie produkty znacznie zwiększające komfort jazdy, takie jak aerodynamiczne, zoptymalizowane szyby i owiewki przednie dostępne dla wielu modeli motocykli, czy też będące nowością, podgrzewane kanapy, zapewniające maksimum ciepła, jednocześnie minimalizując zużycie energii. Kolejna nowość to jedyny, prawdziwie wodoodporny miękki system bagażowy, który z łatwością przymocujesz do prawie wszystkich dostępnych na rynku stelaży.

Nowości znajdziecie również w „Wyposażeniu dla motocyklisty” – gdzie Touratech prezentuje AVENTURO EnduroX, nowy kask high-tech off-road oraz w dziale „Touratech Suspension”, gdzie znajdują się zarówno zawieszenia „Competition” skierowane do zawodników sportowych, jak i „Black-T” systemy zawieszeń opracowane dla fanów motocykli miejskich, którzy cenią sobie klasyczne wzornictwo w połączeniu z najnowszą technologią.

Czytelny spis treści oraz przewodnik po katalogu pozwoli z łatwością znaleźć odpowiednie produkty. Pierwsza część poświęcona jest akcesoriom dla konkretnych modeli motocykli, posortowana jest alfabetycznie w kolejności malejącej wielkości silnika. Część środkowa zawiera rozdziały dotyczące kokpitu, bagażu, siedzeń, szyb, zawieszeń oraz uniwersalnych części motocyklowych. Kolejna część prezentuje ubrania, filmy i książki, aparaty, kaski, nawigacje oraz akcesoria outdoorowe.

Źródło: Touratech

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę