Nowy kombinezon SECA na sezon 2019

SECA

Sezon motocyklowy można już uznać za otwarty, dlatego też producenci wprowadzają do swojeo oferty nowe produkty i propozycje. Warto po zimie zadbać o odpowiedni kombinezon do swojego motocyklu, jeśli zeszłosezonowy okazuje się zniszczony i przez to mniej bezpieczny.

Na sezon 2019 SECA przygotowała nowy kombinezon dwuczęściowy SRS. Wykonany z miękkiej i odpornej na przetarcia skóry bydlęcej o grubości 1,1-1,2mm. Wyposażony został w polimerowe protektory CE SW pleców, barków, łokci i kolan. W kombinezonie jest możliwość zastosowania protektora CE klatki piersiowej. Zewnętrzne twarde ochraniacze znajdujące się na barkach oraz wymienne slidery na łokciach i kolanach dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo podczas jazdy.

Na plecach znajduje się garb aerodynamiczny, do którego jest możliwość zamontowania pojemnika na wodę. Cały kombinezon został uszyty z wykorzystaniem tzw. bezpiecznych szwów, które zapobiegają jego rozdarciu. Komfort podczas jazdy mają zapewnić liczne panele elastyczne oraz specjalny krój, który ułatwi zajęcie sportowej pozycji na motocyklu. Duże panele perforowane umożliwią dobrą wentylację podczas jazdy. Dodatkowym atutem kombinezonu SRS SECA jest możliwość zakupu kurtki w cenie 1099 złotych oraz spodni za 899 złotych oddzielnie w różnych rozmiarach. Kombinezon jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: czarno-biały, czarno-czerwony i czarno-niebieski.

Źródło: SECA

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę

Najbliższe wydarzenia