Nowy numer „Bike & Business” już jest!

Bike&Business
9.2.2018

W Wasze ręce już niedługo trafi pierwsze w tym roku wydanie kwartalnika „Bike & Business”. 

Wraz z tym wydaniem „Bike & Business” uruchamiamy nowe działy w czasopiśmie. Pierwszym z nich są „premiery”, gdzie prezentujemy nowe rozwiązania stosowane w technice motocyklowej. Na pierwszy ogień poszła nowa Honda Gold Wing, która, mimo zachowania starej nazwy, jest motocyklem skonstruowanym całkowicie od nowa.

Kolejnym działem jest „warsztat dla warsztatu”, gdzie specjaliści naprawiający motocykle udzielają rad innym mechanikom lub dzielą się swoimi spostrzeżeniami z rynku. Na deser serwujemy informacje o najbliższych szkoleniach dla mechaników motocyklowych – prezentujemy tematykę, miejsce oraz terminy szkoleń.

Pozostałe działy czasopisma pozostają bez zmian. W sekcji „profi” skupiamy się na zagadnieniach technicznych przydatnych w warsztacie i podczas obsługi motocykla. Tym razem na warsztat bierzemy obsługę akumulatora, a jeśli chodzi o schematy elektryczne i dane serwisowe, prezentujemy BMW F800 GS.

Dział „technika” omawia zagadnienia techniczne stosowane w motocyklach oraz podczas ich obsługi i naprawy. W aktualnościach natomiast skupiamy się na wydarzeniach, które mają miejsce w motoświecie.

Na koniec, aby nie było zbyt dużo techniki, mamy bardzo fajny wywiad ze świetnym człowiekiem – podróżnikiem Piotrem Głowackim, który podróżował dookoła świata skuterem o pojemności 50 cm3. Jego podróż została przerwana przez groźny wypadek w Kanadzie, ale w planach ma on powrót na trasę i dokonanie tego, czego nie dokonał jeszcze żaden człowiek. 

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę