Nowy salon Yamaha POLand POSITION Liberty Motors w Piasecznie

Yamaha

Liberty Motors i Yamaha Motor Polska zapraszają do nowo otwartego salonu POLand POSITION położonego przy ul. Puławskiej 44D w podwarszawskim Piasecznie.

Wnętrze o powierzchni aż 800 m2 jest urządzone zgodnie z najnowszymi standardami Yamahy i wyposażone w nowoczesną elektronikę, która zamienia wizytę w podróż do świata marzeń. Klienci mogą oczekiwać w salonie szerokiej gamy motocykli i skuterów, w tym do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy, przez pojazdy ATV i Side-by-Side, po szybkie łodzie motorowe z silnikami zaburtowymi, skutery wodne i śnieżne, osprzęt, akcesoria i kolekcje odzieży Yamaha. Na miejscu są sprzedawcy, doradcy serwisowi i mechanicy znani z zamkniętego już salonu Liberty Motors przy ul. Łopuszańskiej 36. Nad całością czuwa motocyklowy Mistrz Polski Adam Badziak, którego od dziś można spotkać w obu lokalizacjach – dotychczasowej przy ul. Połczyńskiej 120C i Piaseczyńskiej.

Jesteśmy bardzo dumni z nowego salonu i dołożymy wszelkich starań, aby to miejsce stało się prawdziwą mekką motocyklistów, którzy będą tu przyjeżdżać nie tylko po zakupy, ale też dlatego, że znajdą tu najlepszą atmosferę i ludzi o tej samej pasji. I choć nie możemy dziś zrobić tak hucznej imprezy na otwarcie, na jaką zasługuje ten salon, pamiętajcie, że już jesteśmy otwarci i czekamy na Was przy ul. Puławskiej 44d w Piasecznie! Przyjedźcie zobaczyć, jak wygląda najnowszy salon Yamaha POLand POSITION Liberty Motors! – mówi szef salonu Adam Badziak.

Budynek Liberty Motors jest widoczny już z daleka i ma dogodne dojazdy od ulic Puławskiej i Energetycznej, obszerny parking, który docelowo będzie podzielony na część samochodową i dla jednośladów, a w planach – restaurację motocyklową. Nowy salon ma być punktem spotkań fanów dwóch kółek ze stolicy i sąsiednich miejscowości, miejscem licznych wydarzeń branżowych i kulturowych, a także początkiem albo celem każdej trasy motocyklowej w Polsce. Zapraszamy do odwiedzin!

Źródło: Yamaha

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę