Opony motocyklowe Bridgestone klasy Premium dostępne w grze RIDE 5

Opony motocyklowe Bridgestone klasy Premium w grze RIDE 5 Bridgestone

Bridgestone, światowy lider w dziedzinie opon i zrównoważonych rozwiązań mobilnych, ogłosił partnerstwo z włoskim producentem gier Milestone dotyczące najnowszej, piątej części popularnej serii gier wideo RIDE.

  • Bridgestone potwierdza współpracę z włoskim producentem gier wideo Milestone przy RIDE 5, najbardziej autentycznej symulacji jazdy dla entuzjastów dwóch kółek;
  • Zarówno w wirtualnym, jak i realnym świecie, gracze ze wszystkich zakątków globu mają okazję doświadczyć osiągów i trwałości opon Bridgestone;
  • Gra zawiera tryby gry stworzone specjalnie dla Bridgestone i sponsorowane tory.

RIDE 5 to kolejna odsłona symulacyjnej gry wyścigowej, gromadzącej wirtualnych motocyklistów z całego świata, dostępna teraz na PlayStation®5, Xbox Series X|S, Steam i Epic.

Współpraca przy tym projekcie pozwoli Bridgestone umocnić pozycję lidera na rynku opon motocyklowych oraz zaprezentować doświadczenie w dziedzinie wyścigów w innowacyjny i angażujący sposób.

W RIDE 5 gracze będą mieli okazję doświadczyć płynnej i szybkiej jazdy na oponach Bridgestone i szerokiej gamie modeli motocykli od kultowych producentów. Poruszać się będą po wirtualnych torach – zarówno tych odwzorowujących prawdziwe, jak i tych zaprojektowanych specjalnie na potrzeby gry. Marka Bridgestone będzie również prezentowana cyfrowo, jako sponsor, na kombinezonach i sprzęcie, na billboardach na torach wyścigowych, a także w stworzonych specjalnie dla niej trybach gry.

Bridgestone od lat buduje swoje doświadczenie w dziedzinie wyścigów motocyklowych, w ostatnim czasie odnosząc zwycięstwa na najbardziej znanych zawodach wytrzymałościowych, takich jak EWC. Wyścigi wytrzymałościowe po raz kolejny będą jednym z najtrudniejszych trybów gry RIDE 5, a wirtualni kierowcy otrzymają możliwość przetestowania swoich umiejętności jazdy i skupienia oraz oceny wyjątkowych osiągów i trwałości opon Bridgestone.

Tak, jak w realnym świecie, zużycie opon jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o sukcesie w grze. Gracze muszą również dostosować ogumienie do stylu jazdy i pogody, podejmując strategiczne decyzje w trakcie wyścigu.

Opony_motocyklowe_Bridgestone_Premium_dostepna_w_RIDE5 Bridgestone

Jako globalny lider mobilności z szerokim portfolio produktów i rozwiązań premium, w tym opon motocyklowych premium, zawsze szukamy nowych sposobów angażowania naszych klientów i interakcji ze społecznością kierowców, jednocześnie prezentując jakość naszych produktów. Cieszymy się, że możemy współpracować z Milestone i po raz kolejny być częścią tego wirtualnego raju dla motocyklistów – powiedział Nico Thuy, Szef działu motocykli w Bridgestone EMIA.

Od czasu debiutu wiele lat temu, dzięki wciągającej i autentycznej symulacji jazdy, gra RIDE stała się centrum motocyklowej pasji. Współpraca z Bridgestone to kolejny krok w kierunku zbliżenia wirtualnego i rzeczywistego świata motocykli – podsumowuje Andrea Loiudice, dyrektor wydawniczy Milestone.

Źródło: Bridgestone

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę