Pakiet Askoll EVO w cenie zwykłego

Askoll

Do wszystkich skuterów eS2 i eS3 zamówionych do 30 kwietnia 2020, "pakiet Evolution" klienci otrzymują gratis!  

Polski importer włoskich skuterów elektrycznych marki Askoll uruchomił promocję, dzięki której skuter w odświeżonej wersji Evolution, można teraz kupić w cenie standardowego modelu.

Oznacza to, że bez dopłaty, można zyskać nie tylko sportowe malowanie i wydajniejszy układ hamulcowy (hamulec tarczowy na tylnej osi w miejsce bębna), ale również wygodniejszą 2-osobową kanapę oraz cyfrowy wyświetlacz z komunikacją bluetooth. Przyciemniana szybka jest już w standardzie.

Oferta jest ważna do 30 kwietnia 2020 lub do wyczerpania zapasów i dotyczy rocznika 2019. Ceny skuterów w promocji wynoszą odpowiednio 14.590 zł za eS2 Evolution i 16.990 zł za eS3 Evolution.

Obniżeniu uległy też ceny pozostałych modeli z rocznika 2019: eS2 do 12.990 zł, eS3 do 14.990 zł. Ilość pojazdów jest ograniczona.

Dla przypomnienia, Askoll eS2 jest odpowiednikiem „50-tki”, więc można go prowadzić już od 14 roku życia z uprawnieniami na motorower, natomiast na skuter eS3 wymagane są uprawnienia jak na „125tkę”.

Skutery wyposażone są w litowo-jonowe baterie o pojemności od 39 do 53 Ah w kształcie walizek, dzięki czemu można je wyciągnąć i ładować również poza pojazdem. Rzeczywista autonomia rzędu 60-90 km wystarcza na kilka dni swobodnego przemieszczania się po mieście.

Silnik o mocy od 2200 do 2700W produkcji Askoll zapewnia płynne przyspieszanie, a jego centralne umieszczenie gwarantuje mniejszą wrażliwość na wstrząsy i lepsze położenie środka ciężkości. Z kolei, duże 16-calowe koła ułatwiają codzienne manewrowanie, utrzymanie równowagi i pokonywanie miejskich przeszkód.

Skutery objęte są 2-letnią europejską gwarancją, przy czym producent zapewnia, że przez minimum 800 cykli ładowania baterie nie utracą swoich właściwości.

Skutery można obecnie kupić w 6 polskich miastach, a do sieci dealerskiej już niebawem dołączą kolejni sprzedawcy.

Źródło: Askoll 

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę