Pojedź na motocyklową wyprawę do Hiszpanii z TRW i Motofiestą!

TRW Aftermarket
16.8.2016

Chcesz przedłużyć sezon motocyklowy na hiszpańskim wybrzeżu Costa Blanca? Wygraj tygodniowy wyjazd z TRW i Motofiestą do Centrum Testowego Motocykli Yamaha położonego w okolicach słynnego kurortu Alicante. Wystarczy kupić produkty TRW za 150 zł, wymyślić hasło, które najtrafniej charakteryzuje markę TRW. Zwycięża 5 osób!

TRW produkuje wysokiej klasy części do motocykli – klocki i tarcze hamulcowe, przewody hamulcowe i sprzęgłowe w oplocie stalowym, pompy hamulcowe sprzęgła, kierownice, podnóżki i wiele innych części i akcesoriów, dzięki którym zamienisz swój motocykl w niepowtarzalną maszynę. Jeśli cenisz bezpieczeństwo i sprawdzoną jakość, to znajdziesz je w produktach oznaczonych logotypem TRW.

Aby wziąć udział w konkursie, kupujemy produkty TRW za minimum 150 złotych i wymyślamy hasło, które naszym zdaniem najtrafniej charakteryzuje tę markę. Potem zapisujemy je na karcie konkursowej. Wysyłamy ją do Motogen.pl wraz z kopią paragonu i wyciętą etykietą produktu. 5 zwycięzców, którzy wymyślą najciekawsze hasła pojedzie na tygodniowy wyjazd z Motofiestą do Centrum Testowego Motocykli Yamaha w Hiszpanii. Tam na każdego będzie czekał nowy motocykl, a doświadczony przewodnik wskaże najciekawsze spośród niezliczonych nadmorskich i górskich tras.

Zwycięzcom konkursu TRW i Motofiesta zapewnią przelot, zakwaterowanie w willi z ogrodem i basenem, wyżywienie w miejscowej restauracji serwującej lokalne potrawy i – co najważniejsze – nowy motocykl Yamaha MT-09 Tracer wraz z paliwem. Przez sześć dni laureaci będą jeździć najciekawszymi trasami w całej okolicy. Warto wziąć udział w konkursie, bo za taki wyjazd trzeba normalnie zapłacić 899 euro i to bez kosztów przelotu i paliwa!

Wybrzeże Costa Blanca to nie tylko trasy motocyklowe. Przy okazji można zwiedzić wiele ciekawych zabytków, zobaczyć jedno z największych akwariów na świecie czy bawić się w licznych miejscowych klubach.

Szczegóły na www.motogen.pl/TRW lub w warsztatach i salonach motocyklowych.

Patronem medialnym akcji jest portal motocyklowy w sieci MOTOGEN.PL.

Źródło: Informacja prawsowa TRW Aftermarket

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę