Promocja na skutery sportowe Yamahy – XMAX Plus

Promocja na skutery sportowe Yamahy – XMAX Plus Yamaha

Yamaha wkracza w nowy rok z zimową promocją na topowe skutery sportowe z rodziny MAX. Tylko teraz każdy nowy XMAX jest dostępny z pojemnym kufrem centralnym o pojemności aż 50 litrów i stelażem gratis. W takim zestawie bez obaw spakujesz się na cały dzień do szkoły, pracy, na trening i wieczorne spotkanie z przyjaciółmi, a nawet na weekendowy wypad za miasto.

Styczeń to idealny czas, aby przygotować się na nadchodzący sezon skuterowy i wyposażyć się w niezbędny sprzęt, zanim zaczną się kolejki w salonach i braki w dostawach pojazdów. Tym bardziej, że wymarzona Yamaha XMAX teraz jest dostępna w wyjątkowej promocji. Do połowy marca przy zakupie pogromcy ulicznych korków, zatłoczonych parkingów i parkometrów w pakiecie dodatkowo otrzymasz oryginalne akcesoria gratis. Wystarczy wybrać model – jeśli masz samochodowe prawo jazdy kategorii B, możesz wybierać między standardowym XMAX-em 125 a jego wersją specjalną Tech MAX.

Dla kierówców z kategorią co najmniej A2 przygotowano zaawansowany technicznie XMAX 300 lub elegancki XMAX 300 Tech MAX. To, co łączy wszystkie te skutery, to lekkie i zwinne prowadzenie w motocyklowym stylu, mocne i jednocześnie oszczędne silniki z technologią Blue Core, systemy wspomagające bezpieczeństwo, takie jak system kontroli trakcji oraz liczne udogodnienia w postaci bezkluczykowego systemu Smart Key, dużego wyświetlacza LCD, gniazda ładowania 12V czy przestronnego schowka na dwa kaski pod kanapą.

Teraz łączy je również zimowa promocja, w ramach której do każdego nowego XMAX-a Yamaha dokłada kufer topowy o pojemności 50 litrów ze stelażem gratis. Alternatywnie można wybrać inne oryginalne, przeznaczone do pojazdu akcesoria i odzież Yamahy do kwoty 1842 zł.

Szczegóły dostępne w regulaminie. Yamaha zaprasza do swoich salonów.

Źródło: Yamaha

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę