Pulsar NS 125 już niebawem w salonach dealerskich sieci Bajaj

Romet
19.9.2018

Pulsar NS 125 dołącza do oferty tej marki na polskim rynku, uzupełniając tym samym model NS 200 o motocykl na prawo jazdy kategorii A1 lub B.

Motocykle Pulsar to pojazdy tworzone dla motocyklistów poszukujących jednośladu z charakterem. Każdy z oferowanych przez tę markę modeli potrafi zaskoczyć swoimi możliwościami nawet doświadczonego fana jednośladów.

Znane z oryginalnej i nowoczesnej stylistyki oraz zaawansowanych rozwiązań technologicznych Pulsary serii 200 zdążyły już wzbudzić spore zainteresowanie na rynku. Stworzony dla fanów szybkiej jazdy w wyścigowym stylu, sportowy RS 200 oraz odarty z owiewek, uliczny wojownik NS 200 w rasowym wydaniu, to motocykle, wobec których ciężko przejść obojętnie. Pulsary serii 200 odznaczają się już na pierwszy rzut oka nowoczesnym i jedynym w swoim rodzaju wyglądem, jednak ich prawdziwa siła tkwi w niepozornym, dynamicznym napędzie, który powstał w oparciu o opatentowane przez producenta rozwiązania. Wszystko po to by stworzyć lekkie, zwinne i zarazem przyjazne użytkownikowi motocykle.

Nie inaczej jest w przypadku Pulsara NS 125 – nowości w ofercie marki, która dostępna będzie w sprzedaż już niebawem. Pulsara NS 125, tak jak jego większego brata NS 200, cechują dynamiczne, wpadające w oko linie nadwozia oraz zaawansowana inżynieria, która sprawia, że generowane przez niepozorny napęd przyspieszenia kładą na łopatki najlepszą konkurencję w klasie. Motocykl spełnia, a nawet przewyższa wymagania najnowszych norm homologacyjnych, co tworzy z niego idealną 125-kę, która w dodatku dostępna jest w mocno konkurencyjnej cenie 7999 zł. Pulsar NS 125, choć jest zupełną nowością na polskim rynku, zyskał już ogromną rzeszę fanów na całym świecie. Ten fakt sprawia, że w ręce klientów trafi nowoczesny, a jednocześnie sprawdzony sprzęt, który z pewnością będzie cieszyć swoimi zaletami przez długie lata.

Więcej informacji o marce Pulsar na stronie www.bajaj.pl/polish/marki/motocykle/pulsar/.

Źródło: Informacja prasowa Romet

 

O Autorze

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę