Ruszają zapisy na lipcowy MT Tour w Łodzi

Ruszają zapisy na lipcowy MT Tour w Łodzi Yamaha

Zbliża się druga edycja MT Tour 2022. W połowie lipca truck MT zaparkuje przed salonem Yamaha Liberty Motors w Łodzi.

Podobnie jak podczas pierwszej edycji, która odbyła się w miniony weekend w salonie AF Motors w Toruniu, na uczestników będzie czekać pełna gama gotowych do testowania hyper nakedów Yamahy. Największe emocje wzbudzą królewskie MT-10 w wersjach standardowej oraz SP wyposażonej w półaktywne zawieszenie oraz zapierające dech, trzycylindrowe MT-09 i MT-09 SP.

Na chętnych będzie czekać bestsellerowy, niezwykle wszechstronny MT-07 w wersjach o pełnej mocy i ograniczonej do 35 kW, przeznaczonej do prowadzenia na prawo jazdy kategorii A2. Nie zabraknie też jednośladów adresowanych dla początkujących kierowców, czyli MT-03 i MT-125 – do prowadzenia tego ostatniego wystarczy samochodowe prawo jazdy. Łącznie do dyspozycji będzie aż 17 motocykli i niezwykle atrakcyjne trasy do ich testowania, a do tego mnóstwo zabawy i pozytywnych wrażeń.

Specjalne atrakcje zostaną też przygotowane dla wszystkich, którzy już wcześniej odkryli Ciemną Stronę Japonii i przyjadą na wydarzenie własnymi motocyklami MT. Organizator zapowiada liczne konkursy, niespodzianki i upominki.

Wydarzenie odbędzie się w weekend 16–17 lipca w salonie Yamaha Liberty Motors w Łodzi, ul. Gen. Jarosława Dąbrowskiego 207/255. Jeśli chcesz wziąć udział w testach gamy motocykli wprost z Ciemnej Strony Japonii, już dziś zarejestruj się na to wydarzenie.

Źródło: Yamaha

 

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę