Startuj z dobrymi nawykami i trenuj bezpłatnie jazdę Yamahą 125

Startuj z dobrymi nawykami i trenuj bezpłatnie jazdę Yamahą Yamaha

Yamaha Motor – Oddział w Polsce wraz z siecią dealerską uruchomiła doroczny program „Startuj z dobrymi nawykami”. Jest on skierowany do kierowców samochodów, którzy często po raz pierwszy w życiu przesiadają się na jednoślady.

Obecnie zgodnie z prawem osoby mające prawo jazdy kategorii B od co najmniej 3 lat mogą również prowadzić skuter lub mtocykl o pojemności silnika do 125 cm3 lub wybrany trójkołowiec. Yamaha w swojej ofercie ma szeroki wybór lekkich, niezawodnych i stylowych jednośladów 125 cm3, które pozwalają znacząco skrócić czasy codziennych dojazdów do pracy czy ograniczyć koszty paliwa i parkometrów.

W ramach programu „Startuj z dobrymi nawykami” dealerzy Yamahy oferują bezpłatne szkolenia do każdego nowego motocykla lub skutera o pojemności 125 cm3 z bieżącego roku modelowego. Szkolenia są realizowane w lokalnych, zaprzyjaźnionych szkołach nauki jazdy pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów. Klienci nabywający skutery otrzymują gratis 2 godziny szkolenia, a właściciele motocykli – 4 godziny praktyki, podczas której mogą lepiej poznać swój nowy sprzęt i zdobyć pierwsze doświadczenie. Program pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy jednośladem i ułatwia rozpoczęcie motocyklowej przygody. Do decyzji klienta pozostaje już tylko wybór konkretnego pojazdu z szerokiej gamy pojazdów 125 cm3 Yamahy.

Szczegółydostępne są u autoryzowanych dealerów oraz na stronie www.yamaha-motor.eu/pl/pl/startuj-z-dobrymi-nawykami.

Źródło: Yamaha

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę