Szkolenie techniczne dla mechaników motocyklowych na Torze Bednary

ZF Aftermarket
13.5.2019

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu techniki motocyklowej, układów hamulcowych, układów przeniesienia napędu, dowiedzieć się, w jakim kierunku ewoluować będzie technologia motocyklowa w najbliższym czasie? Nic prostszego! Zostań uczestnikiem tegorocznej edycji ZF Aftermarket Tech Adventure, która odbywać się będzie na Torze Bednary w dniach 10–15 czerwca. Dowiedz się jak to zrobić!

Co to jest Tech Adventure?

Tech Adventure to odświeżona formuła szkoleń warsztatowych dla mechaników z branży pojazdów ciężarowych, osobowych oraz motocykli. Podczas sesji szkoleniowej, która odbywać się będzie w tym roku na Torze Bednary (położonym około 30 km od Poznania) 15 czerwca, będziecie mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu najnowszych technologii, techniki jazdy, a także pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Zajęcia ze swoich dziedzin prowadzić będą eksperci z firmy ZF, będącej właścicielem marki TRW Lucas.

Plan szkoleń

Mechanicy motocyklowi będą mogli uzupełnić swoją wiedzę o układach hamulcowych i ich typach, budowie i zastosowaniach klocków oraz tarcz hamulcowych. Dowiedzą się wszystkiego na temat sprzęgieł stosowanych w nowoczesnych konstrukcjach motocyklowych. Poza tym przejdą szkolenie produktowe z elementów wyżej wymienionych układów oraz dodatkowo kierownic, przewodów hamulcowych, dźwigni, podnóżków oraz innych akcesoriów i części zamiennych z oferty TRW. Na szkoleniu zostanie też poruszone zagadnienie przyszłości i kierunku rozwoju techniki motocyklowej. Uczestnicy będą mogli przejść kurs pierwszej pomocy oraz zapoznają się z niektórymi teoretycznymi aspektami torowej techniki jazdy motocyklem.

Dodatkowe Atrakcje

Nie tylko motocykle potrafią zapewnić zastrzyk adrenaliny. Co powiesz na przejażdżkę po torze KTM-em X-Bow, bolidem z otwartą kabiną, z nadwoziem wykonanym w większości z włókna węglowego, który przyspiesza od 0 do 100 km/h w 3,9 sekundy?

Żeby poczuć się wolnym wcale nie trzeba jednośladu ani samochodu z otwartym kokpitem. Wystarczy tylko… tunel aerodynamiczny i turbiny o mocy 900 KM. Poczujesz, co to jest swobodny lot, doświadczysz doznań podobnych do tych, jakie przeżywają skoczkowie spadochronowi. Brzmi nieźle, prawda?

Jak zostać uczestnikiem imprezy?

Tech Adventure to impreza skierowana do warsztatów serwisujących pojazdy osobowe, ciężarowe oraz motocykle, które korzystają z oryginalnych części marek należących do portfolio ZF Aftermarket: Lemförder, SACHS, TRW. Jesteś mechanikiem motocyklowym? Aby otrzymać zaproszenie na szkolenie Tech Adventure weź udział w promocji sprzedażowej organizowanej przez krajowych dystrybutorów produktów TRW Lucas, czyli firmy Inter Motors, Auto Partner Bieruń oraz Olek Motocykle, u których to znajdziesz też szczegóły promocji.

Promocja obowiązuje do momentu wyczerpania wejściówek na każdy dzień wydarzenia. Liczba wejściówek jest ograniczona.

Więcej informacji o wydarzeniu: https://aftermarket.zf.com/pl/pl/techadventure/edycja-2019/o-tech-adventure/

Źródło: ZF Aftermarket

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę