Teraz w nowej cenie!

Inter Motors
9.8.2016

Buty S-MX 6, kurtka T-GP PRO i rękawice Spartan. To trzy produkty, które znajdziecie teraz w znacznie niższych cenach niż dotychczas.

Obecnie popularne „szóstki” dostępne są w cenie 789 zł (wcześniej 929 zł), kurtka T-GP PRO kosztuje 999 zł (dotychczas 1199 zł), a rękawice Spartan kupicie za jedyne 159 zł (wcześniej 189 zł).

Kurtka T-GP PRO to tekstylna wersja profesjonalnej kurtki sportowej. Znajdziecie w niej m.in. wypinaną podpinkę ocieplającą, wodoodporną kieszeń na portfel, wysokiej klasy ochraniacze ramion i łokci z Certyfikatem CE oraz bazowy ochraniacz pleców. To idealna kurtka do codziennej jazdy.

Buty S-MX 6 z kolei to idealne obuwie do sportowo-turystycznej jazdy. Promocja obejmuje buty we wszystkich dostępnych kolorach w wersji męskiej i damskiej, również w odmianie wentylowanej.

Podobnie jest z rękawicami Spartan, które dostępne są w wersji męskiej i damskiej. Liczba produktów w promocji jest ograniczona.

Akcja trwa do odwołania. Wszystkie promowane produkty zobaczysz pod adresem: Promocja Alpinestars, infolinia: 801 88 20 88.

Źródło: Informacja prasowa Inter Motors

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę